vladan
27.01.06,10:00
ahojte, nemáte niekto dobré skúsenosti s firmou (firmami), ktorá vypracúvava projekty na čerpanie eurofondov? neposkytnete mi referenciu (kontakt)? vopred ďakujem
WIDDA
20.03.11,13:14
škoda, ze som si túto požiadavku nenašla skôr, riešim eurofondy od A po Z... takže môžem poradiť, pomôcť, či vypracovať čokoľvek v tejto problematike...
courtney8
02.05.14,17:03
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu ohľadom čerpania eurofondov, ide o projekt v rámci poľnohospodárstva, len neviem či to bude mať vôbec pre mňa nejaký význam lebo všetci ma od toho odhovárajú že dotácie dostane len málokto a další problém je že ja sa tomu absolútne nerozumiem, takže či neviete poradiť či tam je vôbec nejaká úspešnosť aby začínajúci farmár vôbec niečo dostal, a vlastne tou otázkou je ako sa financuje vypracovanie takého projektu, či ten čo projekt vypracúva berie nejaká percento zo získanej sumy alebo sa dopredu platí a koľko to asi stojí
tictac7
02.05.14,19:04
otázka bola zadaná v roku 2006! Odpoveď na ňu v roku 2011!!!! Si myslíš, že takto sa dopracuješ k odpovedi? Otázka sa nezadáva ako komentár! Zadaj si svoju otázku