ilona
27.01.06,10:04
Rozhodujem sa ,idem meniť program na účtovníctvo a mzdy.Radia mi Pohodu,ozaj je s ňou robiť POHODA? Poradte mi,či ste s ňou ozaj spokojní,a čo Vám na nej vadí,ak Vás to nebude obťažovať.
ivab
27.01.06,11:14
Ja ju používam od júla 2004 a som s ňou spokojná, až na spracovanie mziezd, to sa mi nie celkom lúbi, ale zase výstupy sú dobré.
Ale celkovo, môžem doporučiť.
Machulka
27.01.06,12:14
Mám POHODU Komplet na JU, PU, Mzdy, Sklady a musim povedat, ze POHODA so mzdami nie je dobra. Viac mi vyhovovalo MRP aj prehladnejsie bolo, ale zalezi asi na kazdom. Musis skusit demoverziu a uvidis, ci Ti bude vyhovovat alebo nie. V com mi este prekaza je to, ze robim uctovnictvo firme, ktora dosle a vysle faktury triedi po strediskach a cinnostiach, aby mala prehlad ktore stredisko je ziskove a ktore stratove a pri uhrade faktury mi to nerozuctuje aj ked som to mala vo fakture preddefinovane. A ked som sa na to pytala v SERVIS Pohode, povedali, ze to musim robit rucne. :p
Gituška
27.01.06,12:18
ja som robila v Pohode, ale menila som zamestnanie a tam bol program OLYMP a OMEGA od Krosu a poviem ti nedá sa to ani porovnať, aspoň pre mňa, samozrejme v prospech Krosu.
toto nie je reklama
sway
27.01.06,12:20
Rozhodujem sa ,idem meniť program na účtovníctvo a mzdy.Radia mi Pohodu,ozaj je s ňou robiť POHODA? Poradte mi,či ste s ňou ozaj spokojní,a čo Vám na nej vadí,ak Vás to nebude obťažovať.

...zasa sa zamiešam, nechcem byť už trápna (s tou propagáciou SW?!), ale skús aj krosácke SW (JÚ ALFA, PÚ OMEGA, mzdy OLYMP) - demá sú na www.kros.sk (http://www.kros.sk) - ihneď k použitiu, krásne prepojené účtovníctvá aj mzdy, dostupné ceny - majú to vymakané, robím v tom roky a som moc, moc spokojná...:p :D ;)
ilona
27.01.06,14:17
Ďakujem za rady,pouvažujem.
Daska
28.01.06,07:29
Ja pouzivam Pohodu od 1999 a som s nou nadmieru spokojna, Krosackemu softu som akosi neprisla na chut, ale je to moj subjektivny nazor...
infoziadatel
07.02.06,06:11
Zdravím Vás všetkých, rada by som si aj ja vybrala nejaký program na účtovanie JÚ.
Existuje nejaký program ako demo verzia zadarmo na vyskúšanie?
Aký program by ste mi doporučili?
VĎaka Zuzula:confused:
Dada
07.02.06,06:22
Zdravím Vás všetkých, rada by som si aj ja vybrala nejaký program na účtovanie JÚ.
Existuje nejaký program ako demo verzia zadarmo na vyskúšanie?
Aký program by ste mi doporučili?
VĎaka Zuzula:confused:

Pohodu - štart verziu. www.stormware.sk
sway
07.02.06,06:38
Zdravím Vás všetkých, rada by som si aj ja vybrala nejaký program na účtovanie JÚ.
Existuje nejaký program ako demo verzia zadarmo na vyskúšanie?
Aký program by ste mi doporučili?
VĎaka Zuzula:confused:

Alfa - demo funkčné do 200 položiek zdarma a na kúpu - majú 50% zľavy - aj tu na porade je reklama vľavo hore, alebo na www.kros.sk (http://www.kros.sk) a SW je dobrý.;)
Fidlo
07.02.06,10:06
Robila som niekoľko rokov JU v Alfe, teraz robím JU, PU aj mzdy v Pohode a som s ňou veľmi spokojná. V Alfe sa mi to zdalo zbytočne komplikované a tým pádom aj zdlhavé pri nahadzovaní dokladov. Pri jednej firme je to možno jedno, ale teraz robím viac firiem a v Pohode je to oveľa rýchlejšie, prehľadnejšie a hlavne jednoduchšie. Mne osobne sa viac páči Pohoda, aj keď PU ani mzdy som v Krosáckom programe nerobila, iba som mala demo a zdalo sa mi to komplikované - toť môj subjektívny názor.
Palino
07.02.06,10:16
Pre POHODU hovorí aj cena. Treba zvážiť všetky pre aj proti.
Kája.
07.02.06,20:04
V Pohode robím od roku 1999 a som veľmi spokojná, všetko je to zvyk. Skúšala som aj OMEGU a ALFU, ale to sa nedá porovnať, Pohoda nie je tak komplikovaná na ovládanie. Chce to len čas sa učiť.
duficek
07.02.06,22:12
doporucujem stiahnut vsetky dostupne DEMA a START verzie uctovnych programov a vyskusat.
ja som to tak na zaciatku urobil, prvy mesiac som skusobne uctoval vo vsetkych softoch a na konci mesiaca som vedel, ze v ktorom programe budem pokracovat.
u mna vyhralo Money2000 resp. teraz Money S3, po piatich rokoch prechadzam na platenu verziu, lebo prekrocim limity.
skusal som pohodu, kros, proluc atd...
Lucia7
08.02.06,06:06
Ja osobne mam skusenosti s viacerymi SW. Robila som v Datalocku pod DOS-om ale to uz asi neaktualne; Info Office - cesky program, celkom fajn, len nahadzovanie dokladov bolo dost pracne, lebo vsetko bolo treba nahodit rucne a bol problem s exportom do excelu; MRP - podla mna tragedia, dalej nebudem ani rozoberat; Datalock pod Windowsom - neda sa porovnat kvalita a cena, na to ze stoji take peniaze, by mohol byt prepracovanejsi a niekedy je dost pomaly a strasne natahuje robotu; Pohoda - podla mna, i ked obycajne to pravidlo neplati, za malo penazi vela muziky; podla mna je uplne super, samozrejme zavisi od velkosti firmy, ale myslim, ze sa tam da v "pohode" zvladnut aj vacsia firma; ma rychle a jednoduche uctovanie, pekne vystupy, export do excelu, .pdf. Momentalne pracujem na Money S3 a stale spominam na Pohodu, neda sa tymto SW porovnat.
Toto je moj nazor, takze samozrejme, kazdemu vyhovuje nieco ine.

PS: jednotkou je vsak pre mna SAP, i ked to nie je uctovny SW
fosius
09.02.06,15:28
Skúšal som všetky dostupné sw ale nakoniec som ostal pri Pohode. Pre mňa najlepšiu stromovú štruktúru a prostredie. Ale treba skúsiť a rozhodnúť sa.