S21
27.01.06,10:37
Ahojte, včera po skončení práce som urobila zálohovanie a dnes mi necche otvoriť program. Vypisuje mi stále dookola: Počas prevodu dátových súborov došlo k chybe. Program bude ukončený.


Volala som na hot line, povedali mi, aby som vymazala všetky súbory s koncovkou *. mix a *. dix. Žiaľ ani to nepomohlo.

Nemal niekto rovnaký problém?
Aknazuz
28.01.06,18:46
ja pri problemoch este vymazavam aj *.dia. Nepomoze?
kaktusy
29.01.06,13:26
Dobrý program, pekne urobený, ale náročný, a keby nemal také problémy a ešte aj iné ako bolo vyššie spomenuté.:eek: :eek: :eek:
duficek
29.01.06,14:52
zavolal by som znova na hotline, aby pomohli vyriesit problem. ak by to aj tak neslo, urobil by som drasticky krok.
vymazal z disku adresar agendy, ak by potom program siel spustit, urobil by som obnovu dat zo zalohy (nie z tej polednej pokazenej :))
ak by program ani tak nesiel spustit, money by som cele odinstaloval, z disku vymazal adresar money a urobil novu instalaciu + obnova dat zo zalohy.
nikinka
29.01.06,17:54
Mne sa stalo to isté.
Urobila som všetko ako duficek a ide to ale do kedy ? :)))))))
duficek
29.01.06,18:22
Mne sa stalo to isté.
Urobila som všetko ako duficek a ide to ale do kedy ? :)))))))
no ja robim v money uz 5 rokov, od money 2000 som presiel na S3 a este sa mi take nieco nestalo (mam malu agendu JU). nacrtol som moznost ako by som v danom pripade postupoval ja a som rad ze to tak funguje :)