luk1
17.12.11,11:06
Neviem ci tu bola podobna otazka,ak hej mozete dat link a zmazat,takze k veci:

Opatovne prenesenie cisla do O2:v minulosti som si preniesol cislo z T do O2,vtedy bol bonus tusim 15e.Cisto teoroticky ma zaujima ci je mozne opat preniest cislo do T/O a o par dni opat do O2 a vyuzivat 100e bonus.
Mila123
17.12.11,10:17
viazanosť nemáš?????
luk1
17.12.11,10:32
Bez viazanosti samozrejme....Neviem ako ma ,osetreny´ bonus pri prenose cisla O2...
arizona
17.12.11,11:35
Ked si prenasas cislo k O2, tak bonus nedostavas naraz,ale rozdeleny do jednotlivych mesiacov.
Ja som mala napr. bonus 50€, tak mi 10 mesiacov znizovali fakturu o 5€.
Kedze nie si viazany ,myslim, ze cislo si mozes preniest kde chces a kedy chces. Ak by si si ho preniesol skor,ako vycerpas bunus, tak ho jednoducho nevycerpas. Ale ak uz ho mas vycerpany,tak myslim, ze spat ho pytat nebudu...;)
Ale pre istotu si precitaj zmluvu...
luk1
17.12.11,16:10
Asi sme sa nepochopili Arizona celkom-ja mam na mysli Opatovne prenesenie cisla do O2 a vyuzitie bonusu...
Ja aj Ty sme uz raz bonus vyuzili ale mna zaujima ci sa da na par dni ,odskocit´ k inemu operatorovi,vratit sa a vyuzivat novy bonus ktory sa v sucastnosti odratava 20 mesiacov po 5 eur ak mas min. 13 eurovu spotrebu...
avalik
17.12.11,16:19
Asi sme sa nepochopili Arizona celkom-ja mam na mysli Opatovne prenesenie cisla do O2 a vyuzitie bonusu...
Ja aj Ty sme uz raz bonus vyuzili ale mna zaujima ci sa da na par dni ,odskocit´ k inemu operatorovi,vratit sa a vyuzivat novy bonus ktory sa v sucastnosti odratava 20 mesiacov po 5 eur ak mas min. 13 eurovu spotrebu...

ved si zavolaj do O2, alebo si zajdi na predajnu a prestuduj si v sucastnosti uzatvarane zmluvy na prenesenie cisla
Dáša_
17.12.11,16:33
a dá sa vlastne u konkurencie prejsť na neviazané programy?
arizona
17.12.11,17:21
Asi sme sa nepochopili Arizona celkom-ja mam na mysli Opatovne prenesenie cisla do O2 a vyuzitie bonusu...
Ja aj Ty sme uz raz bonus vyuzili ale mna zaujima ci sa da na par dni ,odskocit´ k inemu operatorovi,vratit sa a vyuzivat novy bonus ktory sa v sucastnosti odratava 20 mesiacov po 5 eur ak mas min. 13 eurovu spotrebu...
Aha! tak to som asi ozaj nepochopila.
Takze ty myslis, ci sa da prebehovat od jedneho operatora k druhemu, vyuzit bonusy a hajde dalej???
Tak, to neviem poradit...ale ak nad niecim takym zacnu rozmyslat viaceri ako ty, tak operatori urcite nieco vymyslia :D
Chobot
18.12.11,00:45
a dá sa vlastne u konkurencie prejsť na neviazané programy?

Teoreticky áno. Napr. dalo by sa prejsť k Tmobilu na paušál Bez záväzkov, čo je neviazaný paušál a za pár dní preniesť číslo k O2. Zaplatí sa za to ale u Tmobile nejakých 15 EUR, neviem, čo si účtuje O2, ak mu niekto s číslom odíde. Ale nie je vylúčené, že to má O2 nejako ošetrené v podmienkach - či náhodou nemá nejakú podmienku, že to nesmie byť bývalý klient, čo odišiel, aby dostal 100 EUR bonus. Nechce sa mi teraz študovať obchodné podmienky, ale tam to treba pozrieť.
luk1
18.12.11,10:13
Prenesenie cisla z O2 je bezplatne...Prenesenie cisla z Orange = 6,62 €, T-mobile = 7,90 €.
Vyzistim to este:)
Dáša_
18.12.11,10:33
Teoreticky áno. Napr. dalo by sa prejsť k Tmobilu na paušál Bez záväzkov, čo je neviazaný paušál a za pár dní preniesť číslo k O2. Zaplatí sa za to ale u Tmobile nejakých 15 EUR, neviem, čo si účtuje O2, ak mu niekto s číslom odíde. Ale nie je vylúčené, že to má O2 nejako ošetrené v podmienkach - či náhodou nemá nejakú podmienku, že to nesmie byť bývalý klient, čo odišiel, aby dostal 100 EUR bonus. Nechce sa mi teraz študovať obchodné podmienky, ale tam to treba pozrieť.

je možné, že to majú ošetrené - lebo je akcia internet do mobilu na mesiac zadarmo. Ale iba re tých, čo takýto internet na danom čísle ešte neskúšali.
Takže jednoznačne, treba sa pozrieť do OP. Alebo spýtať sa.