patalia
17.12.11,19:20
Ahojte, tak čaká ma prvý vianočný firemný večierok. A moja otázka je čo si obliecť na firemný večierok? Samozrejme, že rifle nie, ale na druhej strane kostým nechcem, pripadala by som si v ňom asi moc staro :D Tak neviete poradiť niečo k môjmu veku ( 19 )?
Ďakujem za pomoc :)
karakas1x
17.12.11,18:48
Tak na ten prvý by si si určite niečo obliest mala,aspoň spodné pradlo,vsak čo by povedali. No a ten druhý uz určite zvládneš aj bezneho.
arizona
17.12.11,19:38
Ak si nova vo firme, spytaj sa kolegyn ako to u vas chodi...ci to byva nejaky ples,alebo iba nejake posedenie.
My sme mavali na fir. vecierky zajednanu salu,dlho vopred sa vsetko chystalo v plnej parade,zienky nosili plesove roby,alebo saty,muzi samozrejme v oblekoch...
arizona
17.12.11,19:43
mimotemy karakas1x,preco klikas na "vyriesene" ? Myslis si, ze ked si uz ty napisal/a jednu odpoved, tak sa tema moze uzatvorit,lebo je vyriesena? :eek:
lujza.j
17.12.11,19:51
Ice dive
17.12.11,20:04
no ja som to absolvoval včera:-) čo sa týka oblečenia, spýtaj sa asi najlepšie vo firme, čo sa nosí, resp. ak Vám večierok robí agentúra v nejakom duchu napr. maškarný ples a pod. mali by Vám povedať v čom prísť oblečený, či elegantne, slušne, pohodlne...