veverka66
17.12.11,21:52
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť v takejto veci. Hrozí mi výpoveď v práci (kvôli znižovaniu stavu miest) k 31.12.2011 a keď nie k tomuto dátumu, tak k 31.3.2012. Buď alebo. Pracujem vo firme skoro rok a pol a mám dobu neurčitú. S manželom sa snažíme o prírastok. Pokiaľ by mi dali výpoveď teraz ku koncu decembra, asi si už nestihnem k 1.1.2012 hneď nájsť novú prácu. Chcem sa opýtať, či by som mala nárok na materskú, ak by som sa dala na dobrovoľne nezamestnanú osobu a platila si normálne odvody, kým by som si nenašla prácu? Pokiaľ by som išla na úrad práce, už materskú asi nedostanem, alebo je tam nejaké obdobie, kedy by mi materskú uznali? Ďakujem veľmi pekne za rady.
Mila123
17.12.11,20:55
ku dňu skončenia PPV by si mala byť tehotná aby si stihla ochrannú dobu, ktorú budeš mať zo zamestnania 8 mesiacov - pre tehotné.........
veverka66
19.12.11,18:21
Ďakujem za odpoveď, ale to viem, moja otázka však znela inak :) Poradí mi niekto, či je to možné alebo nie?
Mila123
19.12.11,18:30
ty si ma asi nepochopila.........to si chceš sama platiť aj SP aj ZP? mesačne?
síce neviem od kedy by tak bolo, od 01 01 2012 či od 01 04 2012?

ale ak nechceš aby som ti odpovedala, nemusím......
Xanti
19.12.11,18:33
Veverka,
môžeš sa kludne prihlásiť na UP ak Ti dajú výpoved. Nakoľko odvody dobrovolne môžeš platiť aj počas evidencie na UP. Takže toho sa neboj. A kludne sa prihlás na UP po výpovedi.
Potom treba sa zaevidovať na SP, z balíka poistenia a z toho budeš mať nárok na materskú. Ak si tehotná teraz, tak budeš mať nárok na materskú aj po skončení PP z dôvodu ochrannej lehoty.
veverka66
21.12.11,21:05
Ďakujem Xanti, no ono je to tak, ze vypoved som este nedostala, ale situacia v praci je zla, uz prepustili vela ludi a nevyzera to dobre...a pokial by mi dali vypoved, a ostala by som tehotna, tak kym by som porodila, tak som nevedela ako je to s materskou, ci by som vobec mala narok...aj ked si uz intenzivne hladam novu pracu :( a v ochrannej lehote by som bola vtedy, ked by som to oznamila zamestnavatelovi, nie?
Xanti
22.12.11,07:25
Veverka,
ak si tehotná a oznámiš to zamestnávateľovi, nemôže ťa vyhodiť. Takže ak si ... tak šupom od lekára pýtať potvrdenie a odniesť do roboty na protipodpis.

Ak tehotná nie si, a prepustia ťa ku koncu roka, a otehotnieš napr. vo februári. Tak tiež nevidím v tom problém ak by si bola v evidencii UP, tak sa prihlásiš na dobrovolné poistenie. Od februára bude platiť nový zákon , takže balík poistenia bude stáť mesačne minimálne cca 120 eur. Ak sa prihlásiš na pár dní, a ukončíš poistenie ... tak Ti z tohto dobrovolného vznikne nárok na materskú a PN z ochrannej lehoty ale len v minimálnej výške. Aj to bude viac ako rodičovský príspevok.

Takže ak ťa prepustia, naozaj najlepšie urobíš ak sa zaeviduješ na UP a potom budeš riešiť čo ako dalej. A ak si tehotná, tak nezabudni potvrdenie od lekára dať zamestnávateľovi, tým pádom ťa neprepustí.