danye99
19.12.11,10:34
Rad by som sa informoval o MArkets com. ci už niekto ma dáke skúsenosti ohľadom stránky.
Na stránke sa dá obchodovať na burze, akciami, komoditami atď. Alebo v tom prípade poraďte niečo kvalitne kde je možne aj dať nižší vklad.
profesional
30.12.11,09:33
Cyperska spolocnost. Minimalna regulacia. Tvaria sa seriozne, ale na mna to velky dojem neurobilo. Pre taketo sluzby uprednostnujem silne bankove ustavy.

Miniucty su len pre ludi ktori chcu prist o peniaze. S miniuctom si odkazany na velku paku. A obvchodujes prevazne s celym uctom alebo jeho nezanedbatelnou castou a ked sa trh otoci proti tebe tak ta trh vycucne a neostane ti nic.

Vysledok: Neodporucam.
ForexTrading
05.06.12,23:33
Na stránke forex-trading.sk si môžeš prečítať aj o brokerovi markets.com, je tam aj fórum - zatiaľ z jedným hodnotením.

Čo sa týka predošlej odpovede, nesúhlasím s ňou. Nedávno som uverejnil článok o tom, že páka nespôsobuje sama o sebe úbytok financií. To čo vplýva na potenciálnu veľkosť straty je výlučne otvorený objem - je jedno či s pákou 1:10, 1:200 alebo 1:1000. Ak je otvorený objem rovnaký, strata je tá istá pri hociakej páka.
topp
06.06.12,09:22
v roku 2010 boli vyhlásený za najrýchlejšie rastúceho online brokera roka, ktorý pôsobí celosvetovo. Oproti iným brokerom majú oveľa nižšie poplatky, jednoduchá registrácia, vklad aj výber peňazí, zaleží už len od človeka čo nakúpi, resp. predá. Vklad je možný už od 100 €.
Čo sa týka páky, tá je pre tých odvážnejších, keďže si peniaze akoby "požičali" násobili svoj vklad a s nimi obchodujú, ak to vyjde majú pekný zisk, ak nie tak aj peknú stratu.
Sú ľudia, ktorí tam obchodujú aj s niekoľkými 100 tísickami €, aj nejde o cudzincov. Kto chce skúsiť, ako to funguje je tam možnosť aj demo účtu.
profesional
07.06.12,10:07
Neviem preco, ale mam taky silny pocit, ze tieto pozitivne vykriky do tmy, co platia iba na zacinajucich amaterov, ako by robili ludia plateni prislusnym brokerom..
Indeed
07.06.12,10:11
profesional TREFA !
topp
08.06.12,05:26
Ak tým myslíš mňa, tak sa veľmi mýliš. :) Ja iba píšem čo o tom viem, keďže mám osobnú skúsenosť, síce nie reálne s obchodovaním, ale trošku z iného pohľadu, a tie poplatky, stačí si porovnať...
Ale píšem objektívne, ako sa dá aj zarobiť dá sa aj prerobiť, je to proste risk, skoro tak ako aj podnikanie, raz ste dolu, raz hore... a viem aj o takých čo prerobili aj niekoľko 100 tisíc €, nikde netvrdím, že sa to nemôže stať, iba že sa tam obchoduje aj vo veľkom.