libelka
19.12.11,11:10
Dobrý deň, známeho manželka falšovala jeho podpisy pri rôznych pôžičkách. Neboli to veľké čiatky, ale postupne sa nazbieralo pár tisíc eúr. Okrem toho tam boli aj rôzne karty, ktoré prišli ako ponuka na manželovo meno. Aj z tých vyberala peniaze. Keď sa to známy dozvedel, neostávalo mu nič iné len platiť splátky, veď manželku mal rád. Teraz budú v rozvodovom konaní. Ak by to použil proti nej, alebo ak by to vôbec nejako použil, čo by z toho vyplynulo pre ňu? Splátky ešte nie sú zaplatené.
Okrem toho, je závislá na peniazoch. Pri spoločnom príjme 1800€ mesačne sa jej stále máli. Dalo by sa pre ňu zariadiť nejaké liečenie od tejto závislosti? Teda ak také niečo existuje.
O rodinu sa celkom stará, ale má neskutočne veľké výdavky na seba.Ďakujem.
draik
19.12.11,14:17
trestné stíhanie
misoft
19.12.11,16:52
Trestný čin podvodu, falšovania, zneužitia elektronického platobného prostriedku. Našlo by so toho možno ešte háfo!
A pri rozvodovom konaní to vycapiť a v plnom rozsahu použiť - zníži to dôveryhodnosť odporkyne!
libelka
20.12.11,07:49
Tak to som možno aj očakávala. Sranda je v tom, že ona je navrhovateľka.A ako je to s tým liečením?? Dalo by sa to?
avalik
20.12.11,07:58
Liecba na psychiatrii, tam sa treba pytat na dalsie info. Predpokladam, ze dotycna osoba s liecbou musi suhasit.
Stanislav 1975
20.12.11,08:02
Tak to som možno aj očakávala. Sranda je v tom, že ona je navrhovateľka.A ako je to s tým liečením?? Dalo by sa to?
Akože poznám všelijaké závislosti- automaty a pod. ale či existuje " liečba závislosti na peniazoch"- o tom silne pochybujem...:)
kopretinka
20.12.11,08:04
Tak to som možno aj očakávala. Sranda je v tom, že ona je navrhovateľka.A ako je to s tým liečením?? Dalo by sa to?
a ako dôvod uviedla čo? Že manžel málo zarába?:eek:
kopretinka
20.12.11,08:05
Akože poznám všelijaké závislosti- automaty a pod. ale či existuje " liečba závislosti na peniazoch"- o tom silne pochybujem...:)
http://korzar.sme.sk/c/4524750/na-prednej-hore-sa-lieci-zena-z-chorobneho-nakupovania.html
http://www.infodrogy.sk/index.cfm?module=ActiveWeb&Page=WebPage&DocumentID=4658
Stanislav 1975
20.12.11,08:07
misoft
20.12.11,13:07
Neviem či je "závislosť na peniazoch", ale s peniazmi sa spája aj chorobné míňanie a nakupovanie - shopolizmus, oniománia. Dg.F:63.8
libelka
20.12.11,16:55
Presne....