clare11
19.12.11,15:47
Neviem, či to patrí do tejto rubriky, ale chcem vám napísať, čo sa mi dnes stalo.
V PC učebni, som chcela povoliť kohútik na radiatore a ten zrazu začal šialene striekať. Dostala so zásah špinavou vodou, bola som, mokrá ako myš. Celá učebňy vymaľovaná na čierno, tlačiareň zaliata vodou, to isté jeden PC. Na zemi vody po členky, zatiekol strop riaditeľne pod nami,...no hotová pohroma. Ešte šťastie, že nás nezabil el. prúd alebo že nebola tá voda horúca. Stále nechápem, ako sa to mohlo stať. Veď keby ten kohútik nebol nejaký porušený, tak sa to nemohlo stať. Som zvedavá aké to bude mať následky. Aj pre mňa. A tá hanba pred študentmi...ale pomáhali, upratovali,...hlavne, že sa im nič nestalo!
misoft
19.12.11,16:48
Skôr by sa malo vedenie školy zaoberať, ako bola vykonaná údržba vykurovania (uzatváracie ventily boli skontrolované a funkčné? Ak nie - je to havária, tebou nezapríčinená) - pre teba by to nemalo nič znamenať, ty si jednoducho chcela otvoriť/zatvoriť ventil radiátoru pre reguláciu teploty. Praskol (bol poškodený) pre nedokonalú/žiadnu údržbu. Ty dokonca môžeš si nárokovať preplatenie škôd na šatstve, nakoľko sa to stalo na pracovisku.
Odstránenie škôd na učebni - všetko na vrub prevádzkovateľa. (Navyše asi budeš mať kopu svedkov - žiakov, ktorí potvrdia nefunkčnosť ventilu). Navyše si sa snažila eliminovať vznikajúce škody.
220870
26.02.12,15:53
Mária27
26.02.12,19:25
Fíííha, to si vedel, že sa to začne valiť?
220870
26.02.12,19:27
To som ja netočil.
marleau
26.02.12,19:33
Tí,čo to točili,tak to čakali,lebo vedeli o vypúšťaní priehrady.