andreyka2
20.12.11,09:55
Mam na Vas prosb par dni do zadu sa nam stala autonehoda.Prave sme sa rozbiehali na semafore na zelenej a z lavej strany vyletel blazon na cervenu mi sme ho zachytili a nas otocilo o 180 stupnou a narazili sme do obrubdnika.Vinnik este z nehody usiel.Ale pamatame si cislo SPZ .A priatelka skoncila v nemocnici.Ako mame postupovat?Dakujem vopred
Stanislav 1975
20.12.11,08:59
Mam na Vas prosb par dni do zadu sa nam stala autonehoda.Prave sme sa rozbiehali na semafore na zelenej a z lavej strany vyletel blazon na cervenu mi sme ho zachytili a nas otocilo o 180 stupnou a narazili sme do obrubdnika.Vinnik este z nehody usiel.Ale pamatame si cislo SPZ .A priatelka skoncila v nemocnici.Ako mame postupovat?Dakujem vopred

Už dávno ste mali konať- HNEĎ ste mali volať policajtov, opakujem HNEĎ !!!
andreyka2
20.12.11,09:14
Mi sme volali policiu ,ale prisla asi po 25 minutach a zatial ten usiel
pepsikova
20.12.11,09:17
..a to je čo?..pár dní dozadu sa stala nehoda a ty sa pýtaš teraz ?..nebolo potrebné volať políciu okamžite?..ani úraz nebol taký závažný, že sa v nemocnici nepýtali, kde a ako sa to stalo?...ani škoda na aute žiadna po takej otočke?..fuha!..
pepsikova
20.12.11,09:18
Mi sme volali policiu ,ale prisla asi po 25 minutach a zatial ten usiel..

..no ak polícia prišla, iste ste dali ŠPZ...polícia zdokumentovala,vinníka nájde..či?..čo teraz chceš vedieť?..máš poistku?..auto do opravy a tak ďalej...:eek:
bubkoch
20.12.11,09:19
Mi sme volali policiu ,ale prisla asi po 25 minutach a zatial ten usiel

na tak to ma v rukach policia, ona uz vie čo a ako ... dalej to budete riešit (myslim nahradu skody z PZP) podla toho ako skonci šetrenie nehody ...

v kazdom pripade auto si mozete dat opravit uz teraz z havarijnej poistky ak ju mate
andreyka2
20.12.11,09:25
Mi havarijnu nemame :( strasny zazitok nikomu to neprajem a ten blazon bude este pikat za zdravotny stav partnerky
Letko
20.12.11,09:28
Čo očakávaš od Porady?

p.s.: pykať je vybrané slovo a my v množnom čísle je s Y
bubkoch
20.12.11,09:29
ale toto by ma zaujimalo, akym sposobom ste si zapamatali EVC ... vsak vas otocilo, narazili ste, to nejaky cas trva, vinnik zatial usiel ...
andreyka2
20.12.11,09:39
bubkoch pachatel odisiel po 10min mi sme sa s nim este rozpravali a neskor odisiel
kopretinka
20.12.11,09:46
bubkoch pachatel odisiel po 10min mi sme sa s nim este rozpravali a neskor odisiel
v zadaní píšeš,že ušiel....to sú dosť vážne rozpory.
bubkoch
20.12.11,10:02
v zadaní píšeš,že ušiel....to sú dosť vážne rozpory.

no tak fakticky usiel, kedze nepockal na mieste nehody DO PRICHODU POLICIE ...

ale aj tak nechapem co tu zadavatel otazky vlastne chce riesit, ide to z neho ako z chlpatej deky a postupne odkryva fakty ktore dopstavaju situaciu do uplne ineho svetla nez povodna otazka ...
pepsikova
20.12.11,11:54
..no musí vymyslieť, ako ďalej...
Stanislav 1975
20.12.11,12:11
Čo očakávaš od Porady?

p.s.: pykať je vybrané slovo a my v množnom čísle je s Y

Letko, ale Bernolák by asi akceptoval aj pikať...:rolleyes: