kahu
20.12.11,20:07
AHojte, prosím poradte mi. Som zamestnaná od 15.1.2009 som bola na materskej dovolenke. Teraz 24.11.2011 som nastúpila na druhu materskú dovolenku. Pri prvej materskej som mala hrubú mzdu 1OOO € a teraz som dávala na soc. poisťovňu papier môjho predpokladaného zárobku na 1100 € v hrubom. Prosím pomôžte mi vypočítať denný vymeriavací základ pre výpočet materského. Oni mi vypočítali že 18, 4€ ale mne to akosi nevychádza keď si dám 6O % z 11OO, alebo to musím ešte aj zdaniť? Ďakujem
Mila123
20.12.11,19:21
už máš rozhodnutie?
mimosin
20.12.11,20:08
Príde vám rozhodnutie soc. poisťovne o priznaní materskej dávky.

Ale pre informáciu - Ako vypočítať výšku materskej dávky v roku 2011.
Link:
http://www.finance.sk/dochodok/informacie/materske/priklad-vyska-materskeho/ (http://www.finance.sk/dochodok/informacie/materske/priklad-vyska-materskeho/)

A od 1.1. 2012 bude materská dávka zvýšená o 5%, t.j. na 65% DVZ.
Mila123
20.12.11,21:13
v Tvojom prípade má platiť, že na výpočet MD použije pravdepodobný vymeriavací základ (išla si na druhú MD z RP-RD).......
- si mala prerušené poistenie z dôvodu čerpania RD a pravdepodobný DVZ je 1/30 z VZ, z kt. by sa platilo poistné na nemocenské poistenie za mesiac, v kt. vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky....

tých 18.40 € je platená PNS vo výške 50 % pravd. DVZ.....
MD v roku 2011 je 60% a v roku 2012 bude 65%....
i keĎ ty nastupuješ na MD v roku 2011 budeš mať MD prepočítanú za obd. 24.11.-31.12.2011 vo výške 60%
a od 01 01 2012 do 34. týždňa bude MD vo výške 65%- nemusíš žiadnu žiadosť predkladať, SP vzniká zo zákona prepočet, kt. musí urobiť.....
jankasm
21.12.11,09:59
AHojte, prosím poradte mi. Som zamestnaná od 15.1.2009 som bola na materskej dovolenke. Teraz 24.11.2011 som nastúpila na druhu materskú dovolenku. Pri prvej materskej som mala hrubú mzdu 1OOO € a teraz som dávala na soc. poisťovňu papier môjho predpokladaného zárobku na 1100 € v hrubom. Prosím pomôžte mi vypočítať denný vymeriavací základ pre výpočet materského. Oni mi vypočítali že 18, 4€ ale mne to akosi nevychádza keď si dám 6O % z 11OO, alebo to musím ešte aj zdaniť? Ďakujem

Výpočet materskej za 12/2011:
1100/30 = 36,6666 to je pravdepodobný denný vymeriavací základ /DVZ/
21,9999 je denná výška materskej, teda 60% z DVZ
21,9999 x 31 = 682€ mesačná materská pri 31-dňovom mesiaci do 31.12.2011 /od 1.1.2012 to bude o 5% viac/
No a keď si vezmeš 60% z 1100 = 660€. Takže to vychádza.
bebeto
30.12.11,23:36
Prosím o radu: Manželka sa prihlásila na DNP dňa 27.12.2011 z maximalneho VZ. Aké bude jej rozhodujúce obdobie pre výpočet materského v roku 2012???? Aká bude denná výška jej materskej??? / Predpokladajme, že porod by bol v mesiaci november 2012 /. Nemala sa prihlásiť až od začiatku mesiaca, povedzme od 02.01.2012??? - to by sa ešte stihlo........ kedže od 01.02.2012 je tu nové DNP.
Velmi pekne ďakujem za odpoveď.......
bebeto
30.12.11,23:40
Prosím o radu: Manželka sa prihlásila na DNP dňa 27.12.2011 z maximalneho VZ. Aké bude jej rozhodujúce obdobie pre výpočet materského v roku 2012???? Aká bude denná výška jej materskej??? / Predpokladajme, že porod by bol v mesiaci november 2012 /. Nemala sa prihlásiť až od začiatku mesiaca, povedzme od 02.01.2012??? - to by sa ešte stihlo........ kedže od 01.02.2012 je tu nové DNP.

Velmi pekne ďakujem za odpoveď.......
Mila123
31.12.11,05:40
Prosím o radu: Manželka sa prihlásila na DNP dňa 27.12.2011 z maximalneho VZ. Aké bude jej rozhodujúce obdobie pre výpočet materského v roku 2012???? Aká bude denná výška jej materskej??? / Predpokladajme, že porod by bol v mesiaci november 2012 /. Nemala sa prihlásiť až od začiatku mesiaca, povedzme od 02.01.2012??? - to by sa ešte stihlo........ kedže od 01.02.2012 je tu nové DNP.

Velmi pekne ďakujem za odpoveď.......
ak chcela max v roku 2012 maximálmu možnú dávku nemocenského poistenia, tým, že sa menia max.VZ k 01 01 2012 mala sa prihlásiť od 01 01 2012, ale teraz už je neskoro....bude mať MD vo výške 65 % z VZ z roku 2011
VZ v roku 2012 1 153,50 = 749.75
VZ v roku 2011 1 116,75= 725.88 €
bebeto
31.12.11,14:44
ešte jedna otázočka: nemá vplyv pri výpočte rozhodujúceho obdobia pre výpočet materskej v roku 2012 aj
počet kalendárnych dní???
myslím tým, či nevadí, ak sa prihlásila až toho 27.12.2011??? nemá to byť stále od začiatku mesiaca????
ďakujem pekne za odpoveď.........
veronikasad
31.12.11,14:45
ešte jedna otázočka: nemá vplyv pri výpočte rozhodujúceho obdobia pre výpočet materskej v roku 2012 aj
počet kalendárnych dní???
myslím tým, či nevadí, ak sa prihlásila až toho 27.12.2011??? nemá to byť stále od začiatku mesiaca????
ďakujem pekne za odpoveď.........
Potrebuješ 26 týždňov DNP, inak by bola dávka z minima ...(nemusí to byť v jednom kal.roku)
Mila123
31.12.11,14:47
nezáleží......ale najprv musí splniť podmienku tých 270 dní, inak by ani nárok na nemocenskú dávku nevznikne....
aglv
05.01.12,12:10
Prosím o upresnenie či rozmiem správne. Od roku 2007 som zamestnaná na celý úväzok. Ak by mi od februára 2012 skrátili úväzok na 6 hodín a v roku 2012 by som išla na materskú počítala by sa mi materská z príjmu za rok 2011? A ak by som išla na materskú až v roku 2003 bol by to príjem za rok 2012?
Vopred ďakujem za odpoveď.
aglv
07.01.12,22:59
Prosím o upresnenie či rozmiem správne. Od roku 2007 som zamestnaná na celý úväzok. Ak by mi od februára 2012 skrátili úväzok na 6 hodín a v roku 2012 by som išla na materskú počítala by sa mi materská z príjmu za rok 2011? A ak by som išla na materskú až v roku 2003 bol by to príjem za rok 2012?
Vopred ďakujem za odpoveď.
Mila123
08.01.12,08:58
máš chybu v roku......áno je to tak,pomôže ti DNP, aby si nemala stratu na dávkach NP.....
Zuzkall
08.01.12,21:20
dobry vecer, velmi pekne prosim o radu. Surne! Moja sestra bola na rodicovskej dovolenke a z nej 19.12.2011 presla znova na matersku dovolenku (TP: 30.1.2012). Kedze zo zamestnania (jej pracovna zmluva stale trva bez prerusenia niekolko rokov) ma VZ iba vo vyske minimalnej mzdy od 25.10.2010 si platila aj DNP (VZ ako rozdiel maximalneho VZ a minimalnej mzdy). Problem je v tom, ze nejaka dobra dusa (zamestnankyna SP) jej poradila, ze ked uz bude mat 270 dni poistenia DNP, moze ho zrusit a materske z neho dostane aj tak, lebo bude v ochrannej lehote... Sestra jej radu posluchla, v oktobri 2011 si DNP zrusila a cuduj sa svete, SP jej teraz odmietla uznat narok na materske z DNP... Samozrejme sestra z toho zostala v soku... Ako je to teda, ma narok na materske z DNP alebo nie? Ak ano, kam sa treba odvolat??? Vopred dakujem za radu a pripadne vysvetlenie, aby som jej mohla pomoct.
Mila123
09.01.12,04:32
neviem v čom je problém, ale dobrá duša jej dobre poradila.....

ak dodržala všetky podmienky, ktoré sú v § 32 zákona o soc. poistneí má nárok aj na dávku NP v ochr. dobe....

§ 32 Ochranná lehota

(1) Ochranná lehota je sedem dní po zániku nemocenského poistenia, ak tento zákon neustanovuje inak.
(2) Ochranná lehota
a) poistenca, ktorý bol nemocensky poistený menej ako sedem dní, je toľko dní, koľko trvalo nemocenské poistenie,
b) poistenkyne, ktorej nemocenské poistenie zaniklo v období tehotenstva, je osem mesiacov.
(3) Ak poistencovi vznikne nemocenské poistenie v ochrannej lehote, počet dní ochrannej lehoty získaný z nového nemocenského poistenia sa pripočíta k nevyčerpanému počtu dní ochrannej lehoty z predchádzajúceho nemocenského poistenia. Ochranná lehota nemôže byť viac ako sedem dní.
(4) Plynutie ochrannej lehoty sa skončí, ak neuplynula skôr, dňom, v ktorom poistencovi
a) vzniklo nemocenské poistenie,
b) vznikol nárok na výplatu starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo invalidného dôchodku.
Zuzkall
09.01.12,11:52
neviem v čom je problém, ale dobrá duša jej dobre poradila.....

ak dodržala všetky podmienky, ktoré sú v § 32 zákona o soc. poistneí má nárok aj na dávku NP v ochr. dobe....

§ 32 Ochranná lehota

(1) Ochranná lehota je sedem dní po zániku nemocenského poistenia, ak tento zákon neustanovuje inak.
(2) Ochranná lehota
a) poistenca, ktorý bol nemocensky poistený menej ako sedem dní, je toľko dní, koľko trvalo nemocenské poistenie,
b) poistenkyne, ktorej nemocenské poistenie zaniklo v období tehotenstva, je osem mesiacov.
(3) Ak poistencovi vznikne nemocenské poistenie v ochrannej lehote, počet dní ochrannej lehoty získaný z nového nemocenského poistenia sa pripočíta k nevyčerpanému počtu dní ochrannej lehoty z predchádzajúceho nemocenského poistenia. Ochranná lehota nemôže byť viac ako sedem dní.
(4) Plynutie ochrannej lehoty sa skončí, ak neuplynula skôr, dňom, v ktorom poistencovi
a) vzniklo nemocenské poistenie,
b) vznikol nárok na výplatu starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo invalidného dôchodku.

Dakujem za info. No asi tu niekde bude problem, ak som to spravne pochopila, tak na socialke jej teraz tvrdia, ze prechodom z rodicovskej dovolenky znova na matersku dovolenku v zamestnani jej vznika nove nemocenske poistenie. Ale teraz ozaj neviem ci to ma nieco spolocne s tym skoncenym DNP alebo nie??? A kto ma teda pravdu? Prosim, prosim poradte :o(
Jana Motyčková
09.01.12,12:22
Toto je vec, ktorá ma zaujímala - ako to posudzuje SP, len som nevedela o žiadnom konkrétnom prípade.
Takže treba si dať pozor na vznik poistenia počas ochrannej lehoty - aj vznik poistenia zamestnanca pri prechode z rodičovskej dovolenky na materskú. To sa týka predovšetkým súbehu zamestnania a DNP.
Bohužiaľ v tomto konkrétnom prípade asi nepomôžem.
Skúsiť sa dá odvolanie.
Zuzkall
09.01.12,12:30
Toto je vec, ktorá ma zaujímala - ako to posudzuje SP, len som nevedela o žiadnom konkrétnom prípade.
Takže treba si dať pozor na vznik poistenia počas ochrannej lehoty - aj vznik poistenia zamestnanca pri prechode z rodičovskej dovolenky na materskú. To sa týka predovšetkým súbehu zamestnania a DNP.
Bohužiaľ v tomto konkrétnom prípade asi nepomôžem.
Skúsiť sa dá odvolanie.


Takze ju vlastne pekne oklamali. Sestra to bola minimalne 2x konzultovat na odd. nem. poistenia, dotycna pracovnicka si este pytala jej rodne cislo, aby si vsetko skontrolovala, tam predsa musela vidiet, ze je aj zamestnana, toto je vyborne... Asi sa s tym uz neda nic robit... Alebo sa predsa skusit odvolat?? A co do toho odvolania napisat?? Dakujem.
Jana Motyčková
09.01.12,12:47
Ešte by som skúsila vystaviť si dve materské. Jednu od 19.12. z DNP a druhú od 20.12. zo zamestnania. Ak to lekár vystaví a SP zoberie, vyriešilo by to problém, ale zamestnávateľ by musel opravovať registračné listy (nahlasovanie zmien). Za pokus to stojí a výsledok ma bude zaujmať a určite aj veľa mamičiek.
Zuzkall
09.01.12,13:19
Ešte by som skúsila vystaviť si dve materské. Jednu od 19.12. z DNP a druhú od 20.12. zo zamestnania. Ak to lekár vystaví a SP zoberie, vyriešilo by to problém, ale zamestnávateľ by musel opravovať registračné listy (nahlasovanie zmien). Za pokus to stojí a výsledok ma bude zaujmať a určite aj veľa mamičiek.

Dakujem. Urcite dam vediet, ak sa s tym podari nieco spravit.
Jana Motyčková
10.01.12,14:23
V SP by nemal byť problém (po preverení na pobočke, nie na Ústredí). Ale treba počítať s tým, že v takomto prípade - žiadosť o materské bola menej ako 6 týždňov pred očakávaným pôrodom - ak by pôrod nastal skôr, nárok na materské zo zamestnania bude najviac do konca 28 týždňa po pôrode.
Zuzkall
23.01.12,12:34
Ešte by som skúsila vystaviť si dve materské. Jednu od 19.12. z DNP a druhú od 20.12. zo zamestnania. Ak to lekár vystaví a SP zoberie, vyriešilo by to problém, ale zamestnávateľ by musel opravovať registračné listy (nahlasovanie zmien). Za pokus to stojí a výsledok ma bude zaujmať a určite aj veľa mamičiek.

Takze mame vysledok: Sestra dostane maximalne materske, ak porodi do 29.1. najneskor (od lekara ma vypocitany termin porodu 30.1.2012, teda porodit musi aspon o jeden den skor a potom sa den zaciatku 6. tyzdna pred skutocnym terminom porodu posunie na 18.12.2011, kedy jej este trvala ochranna lehota a tym padom ma narok na materske aj z DNP --> vysvetlenie v poslednej zvyraznenej vete vyjadrenia SP), pokial sa babo narodi neskor, ma smolu...

Tu je stanovisko z ustredia SP (cele by som to pochopila inak, ale v poslednom odseku pisu, ze ak to bude do 29.1., tak jej priznaju materske aj z DNP. V kazdom pripade nemala to DNP rusit pred nastupom na MD a nemala by problemy!!!):

V zmysle § 31 ods. 1 písm. a) zákona v znení zákona č. 555/2007 Z. z. dobrovoľne nemocensky poistená osoba, ak tento zákon neustanovuje inak, má nárok na nemocenskú dávku, ak splnila podmienky ustanovené na vznik nároku na nemocenskú dávku počas trvania nemocenského poistenia.
V zmysle § 31 ods. 3 zákona v znení neskorších predpisov dobrovoľne nemocensky poistená osoba má nárok na nemocenskú dávku aj vtedy, ak vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky po zániku jej nemocenského poistenia v ochrannej lehote, ak za obdobie od prvého vzniku nemocenského dobrovoľne nemocensky poistenej osoby do zániku jej nemocenského poistenia, najviac za obdobie posledných desať rokov predchádzajúcich kalendárnemu mesiacu, v ktorom zaniklo nemocenské poistenie, zaplatila poistné na nemocenské poistenie najneskôr v posledný deň splatnosti poistného za kalendárny mesiac, v ktorom zaniklo nemocenské poistenie.
Podľa § 32 ods. 4 písm. a) zákona v znení v znení neskorších predpisov plynutie ochrannej lehoty sa skončí, ak neuplynula skôr, dňom, v ktorom poistencovi vzniklo nemocenské poistenie.
Podľa § 26 ods. 5 zákona vznik prerušenia povinného nemocenského poistenia, povinného dôchodkového poistenia a povinného poistenia v nezamestnanosti podľa odsekov 1 až 4 sa posudzuje rovnako ako zánik povinného nemocenského poistenia, povinného dôchodkového poistenia a povinného poistenia v nezamestnanosti a skončenie prerušenia týchto poistení sa posudzuje rovnako ako vznik týchto poistení.
Podľa § 50 zákona v znení neskorších predpisov, Podľa § 50 zákona v znení neskorších predpisov , ak poistenkyni zaniklo nemocenské poistenie v období tehotenstva, má nárok na materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo odo dňa pôrodu, ak porodila skôr, ak jej trvala ochranná lehota ku dňu začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo skutočným dňom pôrodu Podľa § 50 zákona v znení neskorších predpisov , ak poistenkyni zaniklo nemocenské poistenie v období tehotenstva, má nárok na materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo odo dňa pôrodu, ak porodila skôr, ak jej trvala ochranná lehota ku dňu začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo skutočným dňom pôrodu ak poistenkyni zaniklo nemocenské poistenie v období tehotenstva, má nárok na materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo odo dňa pôrodu, ak porodila skôr, ak jej trvala ochranná lehota ku dňu začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom alebo skutočným dňom pôrodu.
Vzhľadom na vyššie citované ustanovenia zákona, ak menovaná neporodí predčasne, nárok na materské z dobrovoľného nemocenského poistenia jej nevznikne, pretože v deň vzniku dôvodu na poskytnutie materského (19. decembra 2011) jej toto nemocenské poistenie už netrvalo a ani jej už neplynula ochranná lehota po jeho zániku. Skončením prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky jej vzniklo dňa 19. decembra 2011 povinné nemocenské poistenie zamestnanca, v dôsledku čoho jej skončilo plynutie ochrannej lehoty z dobrovoľného nemocenského poistenia.
Nárok na materské z ukončeného dobrovoľného nemocenského poistenia pani XY (ak neporodí predčasne) nevznikne ani v prípade, ak by vzala späť žiadosť o materské, ktorou si uplatnila nárok na túto nemocenskú dávku z povinného nemocenského poistenia zamestnanca.
Ak pani XY porodí najneskôr 29. januára 2012, t. j. ku dňu začiatku šiesteho týždňa pred skutočným dňom pôrodu jej bude trvať ochranná lehota, nárok na materské jej vznikne aj z dobrovoľného nemocenského poistenia (za predpokladu splnenia podmienky zaplatenia poistného na nemocenské poistenie).
ivti
13.08.12,12:30
Viete mi poradiť, platí ešte možnosť zvýšiť výšku materskej spôsobom, že stačí pred nástupom na MD čerpať aspoň jeden deň neplatené voľno (prerušenie poistenia v SP), v tomto mesiaci ale hneď zvýšiť mzdu zo strany zamestnávateľa a výška materskej sa už bude vypočítavať zo mzdy dosiahnutej po čerpaní neplateného voľna?
veronikasad
13.08.12,12:46
Viete mi poradiť, platí ešte možnosť zvýšiť výšku materskej spôsobom, že stačí pred nástupom na MD čerpať aspoň jeden deň neplatené voľno (prerušenie poistenia v SP), v tomto mesiaci ale hneď zvýšiť mzdu zo strany zamestnávateľa a výška materskej sa už bude vypočítavať zo mzdy dosiahnutej po čerpaní neplateného voľna?
táto "finta" už dávno neplatí
ivti
14.08.12,12:26
A ako sa vlastne vypočítava materská v r.2012? Z príjmu za rok 2011?
Mila123
14.08.12,12:27
A ako sa vlastne vypočítava materská v r.2012? Z príjmu za rok 2011?
zvyčajne áno....ale záleží konkrétne sa situácií......
ivti
28.08.12,09:22
...a ak bol v priebehu roka 2012 zmenený zamestnávateľ,vypočítava sa materská už len z príjmu za rok 2012 z nového pracovného pomeru?
Katy a R
28.08.12,09:25
...a ak bol v priebehu roka 2012 zmenený zamestnávateľ,vypočítava sa materská už len z príjmu za rok 2012 z nového pracovného pomeru?

viď § 53 a 54... zák o SP
ivti
28.08.12,09:50
...a ak bol v priebehu roka 2012 zmenený zamestnávateľ,vypočítava sa materská už len z príjmu za rok 2012 z nového pracovného pomeru?

t.j. konkrétne predchádzajúci prac. pomer trval od 1.7.2009 do 31.7.2012, od 1.8.12 nový zamestnávateľ, odchod na materskú 14.9.12, ktoré obdobie teda spadá do vymeriavacieho základu?
Katy a R
28.08.12,09:58
t.j. konkrétne predchádzajúci prac. pomer trval od 1.7.2009 do 31.7.2012, od 1.8.12 nový zamestnávateľ, odchod na materskú 14.9.12, ktoré obdobie teda spadá do vymeriavacieho základu?
.. však pozri .. odst 3 sa na teba vzťahuje !!
ivti
28.08.12,10:07
.. však pozri .. odst 3 sa na teba vzťahuje !!

...keby som tomu rozumela, tak sa nepýtam...potrebovala by som konkrétnu odpoveď...
tictac7
28.08.12,10:10
...keby som tomu rozumela, tak sa nepýtam...potrebovala by som konkrétnu odpoveď...

...a konkrétna odpoveď, že číslo §-u a číslo odstavca, ktorý sa na Teba vzťahuje, je málo konkrétna?

mimotemy v Tvojej pozícii nevedieť čítať tento zákon - dosť zvláštne....
ivti
28.08.12,10:16
t.j. konkrétne predchádzajúci prac. pomer trval od 1.7.2009 do 31.7.2012, od 1.8.12 nový zamestnávateľ, odchod na materskú 14.9.12, ktoré obdobie teda spadá do vymeriavacieho základu?
...rok 2011? alebo obdobie od 1.8.2012 do 14.9.2012?
Katy a R
28.08.12,10:25
...rok 2011? alebo obdobie od 1.8.2012 do 14.9.2012?
.. tak ja ti fakt už neviem:mee:... priložila som ti aj odstavec - a keď aj tak tomu neveríš .. :confused:
- však aj tak si musíš sama preveriť v zákone ;) - je to tam jasne napísané ..
a nebudem tu citovať zákon - keď stačí kliknúť naň :confused:
ivti
28.08.12,10:40
...rok 2011? alebo obdobie od 1.8.2012 do 14.9.2012?
...chcela by som ešte raz poprosiť o konkrétnu odpoveď, (kto nechce nech neplytvá svojím časom a neodporúča ma na zákony, paragrafy a odstavce, opakujem, že keby som tomu rozumela, tak sa tu určite nepýtam)
ivti
29.08.12,08:51
t.j. konkrétne predchádzajúci prac. pomer trval od 1.7.2009 do 31.7.2012, od 1.8.12 nový zamestnávateľ, odchod na materskú 14.9.12, ktoré obdobie teda spadá do vymeriavacieho základu?
...vedel by mi niekto odpovedať na moju otázku?
Tweety
29.08.12,09:26
...chcela by som ešte raz poprosiť o konkrétnu odpoveď, (kto nechce nech neplytvá svojím časom a neodporúča ma na zákony, paragrafy a odstavce, opakujem, že keby som tomu rozumela, tak sa tu určite nepýtam)
Ale tie zákony, § a odstavce sú dosť podstatné nemyslíš? Bez ich poznania nie je možné dať správnu odpoveď.:eek:
Jana Motyčková
30.08.12,06:12
...chcela by som ešte raz poprosiť o konkrétnu odpoveď, (kto nechce nech neplytvá svojím časom a neodporúča ma na zákony, paragrafy a odstavce, opakujem, že keby som tomu rozumela, tak sa tu určite nepýtam)

Konkrétne v tom ods.3 je, že rozhodujúce obdobie by malo byť rok 2011.
ptimka
04.09.12,09:34
Ahojte,
potrebovala by som vašu pomoc-plánujeme bábätko, ale k tomu, aby som dostávala potom materskú, potrebujem sa buď zamestnať alebo sa poistiť dobrovoľne, nakoľko zatiaľ som SZČO, ale odvody ešte nie som povinná platiť až od 1.10.2012. mohli by ste mi nejak dobre poradiť, aby som mohla získať max. materskú so zaplatením s čím najnižšími odvodmi? (napr. keby som počas tehotenstva šla na PN)
vopred veľmi pekne ďakujem