Milka611
21.12.11,13:20
Prosím nájde sa niekto ,kto mi poradí???
Vie niekto presný postup na založenie S.R.O.?
chceme zamestnat ludi a vyslat ich do Francuzska-murarov?ako to je sformularom E 101?musime ich najprv zamestnat na nova uzatvorenu s.r.o. na dva mesiace na Slovensku a az potom vybavit E101?
ja som szco 7 rokov,ale v sprostredkovatelskej oblasti.
Dakujem za kazdu radu.
hornak.ebsr
21.12.11,12:43
Poslal som Vám súkromnú správu.
JankaO
21.12.11,12:47
Poslal som Vám súkromnú správu.
????????????
Ostatní za radu ani nestoja?
blavaciko
21.12.11,13:19
pan hornak, pokial mate co povedat k teme, prosim vyjadrite sa verejne, nech vieme aj ostatni, ako to vlastne je.
hornak.ebsr
21.12.11,14:05
????????????
Ostatní za radu ani nestoja?

Ospravedlňujem sa úplne konkrétne k téme to nebolo.
:) ako na mňa všetci hneď vyskočili, keby bolo v mojich možnostiach reagovať relevantne samozrejme pomôžem.

K SROckam tu toho je veľa a k E 101tke nemám čo dodať nie je to moja oblasť pôsobenia.
blavaciko
21.12.11,14:26
mimotemy

takze v odpovedi ste sa len chvalili ze mate dostatok prispevkov na zasielanie sukromnych sprav, kedze vlastne ani dana SZ podla vas nebola k teme? zaujimave...
blavaciko
21.12.11,14:31
k otazke zadavatela...
ziadost o vystavenie E101 mozete podat ihned odkedy je zamestnanec socialne poisteny, teda od prveho pracovneho dna.
Milka611
21.12.11,20:51
aj ked firma bude zalozena v ten den?niekto mi spominal ze musi zamestnanec byt zamestnany aspon 2 mesiace a posobit len v SR.
este by som sa chcela spytat ohladom pracovnych zmluv?ako to riesite?davate pracovnu zmluvu napr na 1 mesiac?alebo aku zmluvu dat chlapom ktrori ram pojdu na 1 mesiac?alebo 3 tyzdne?potom nepojdu 4 tyzdne a zas ...dakuje velmi pekne
za rady....
blavaciko
21.12.11,22:57
na zaklade coho by mal byt zamestnanec zamestnany minimalne 2 mesiace pred vyslanim do zahranicia?
Milka611
22.12.11,09:33
Dakujem za rady....skusim to prezistit este v socialnej poistovni..to by bolo super keby netrebalo....
este by som sa rada opytala ci ma niekto skusenostami s dlznym najomym..a zauctovanie.
Ked bol klient dlzny najomne....a skor ako to vyplatil to predal ako phladavku inej osobe a ta si zaucovala nesmierne uroky...dostalo sa to na sud...ale sa dohodli na sume dost vysokej 8000 eur z dlzneho najmu povodne 1500 eur ...moze si to dat klient do vydavkov???