hjh
21.12.11,17:47
Dobrý deň,
som študentom 5. ročníka ekonomickej fakulty UMB, píšem diplomovú prácu ohľadom porovnania výhod a nevýhod využívania EP v malých a stredných podnikoch a chcem Vás poprosiť, ktorí si nájdete čas, o vyplnenie anonymného dotazníka. Je to 25 otázok, nezaberie Vám to veľa času, veľmi by ste mi tým pomohli. Stačí kliknúť na link, vyplniť a dať odoslať. Link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHh1VVJqZ1VFbmJFOTlMNHNzaGdmS1E6M Q
Vopred Vám všetkým veľmi pekne ďakujem za pomoc a čas.
Želám Vám krásne a pokojné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu najbližších.

Juraj
KEJKA
21.12.11,17:36
EP máš na mysli EP, alebo ZEP?
niektoré otázky sú diskutabilné, nejednoznačné, aspoň mne tak pripadajú.
hjh
21.12.11,19:14
Ďakujem za reakciu. Elektronický podpis mám na mysli ako taký, ak ho používate v styku so štátnou správou, je mi jasné, že sa jedná o ZEP. Ak len s obchodnými partnermi, tak je predpoklad, že používate iba EP. V DP nerozlišujem, či spoločnosti používajú iba EP, alebo ZEP, ale či vôbec používajú v rámci svojho podnikania nejaký elektronický podpis. Ak sa Vám zdajú niektoré otázky diskutabilné a nejednoznačné, ak máte čas, napíšte mi prosím čísla, rád sa na to pozriem, prípadne sa nechám poučiť. Zároveň chcem všetkým, čo mi už poslali vyplnený dotazník veľmi pekne poďakovať.
Všetko dobré