julopython1
21.12.11,23:33
ahojte

potreboval by som malinko poradit .

v praci nam dali podpisat novu vylepsenu dohodu o spol. hmotnej zodpovednosti / DoSHZ/ ktoru som nepodpisal z tychto dovodov (ja jediny kolegovia podpisali)

- pracujeme na zmeny tj. 12 hod. kolotoc ( denna, nocna ,tri dni volna ) to znamena ze sa na pracovisku striedame a nemame casovy priestor vykonavat inventuru po predchadzajucej zmene fizycky len papierovo . hodnoty za ktore sme zodpovedny su cca 15000 eu/ks , hodnota ktoru nam zverili je 8 000 000 eu problem je len ten ze ani "sebe" neverim nie to este kolegom (podotykam ze sa nemusi jednat len o kradez moze sa stat aj zamena alebo omyl aby vznikla skoda ) . na moznosti a sposoby kradeze som uz upozornil svojho nadriadeneho veduceho prevadzky ustne . samozrejme aj riaditela zavodu som upozornil pisomne ze su tu urcite nedostatky ktore by bolo treba riesit a osobne konzultovat . namiesto konzultacie som obdrzal list v ktorom bolo mimochodom napisane aj to ze bez podpisu DoSHZ nemozem nadalej vykonavat svoju pracu -skladnika . na riesenie nedostatkov nejako pozabudli lebo odstranenie moznosti kradeze by stalo zamestnavatela nemale prostriedky len nechapem preco by ma mala tato malickost zaujimat ked v konkretnej DoSHZ sa mimochodom pise aj o povinnostiach zamestnavatela citujem ------ zamestnavatel je povinny vytvorit take pracovne podmienky ktore zamestnancovi umoznia riadny vykon cinnosti spojenej s hmotnou zodpovednostou . dalej ma chcu preradit na inu funkciu co by ani nebol az taky problem lebo ich ovladam viac ale hacik je plat . ina funkcia ine peniazky a to sa mi nejako nepaci . preco by som mal byt ukrateny ked sa snazim byt napomocny v rieseni problemov . inventuru mame raz za rok a vacsinou nieco chyba .

vopred vam dakujem za vase prispevky
mimosin
22.12.11,00:21
Ak si zamestnávateľa upozorňoval na nedostatky a neriešil ich, mal si písomne odstúpiť od dohody o spoločnej hmotnej zodpovednosti / § 182 ods. 4/ZP/ a takto ho prinútiť riešiť problém. Najlepšie, ak odstúpi celý kolektív.

Pri predložení nových dohôd o spoločnej hmotnej zodpovednosti, ste mali zamestnávateľa písomne požiadať o vykonanie inventarizácie. Je neštandardné meniť celú dohodu o hmotnej zodpovednosti, zmenu mal urobiť dodatkom. Čo to je za DoSHZ, že ju musí meniť??? Novú dohodu treba dať pozrieť právnikovi. Dnes sa zamestnanci boja o prácu, podpíšu hocičo a vyrábajú si problémy. Niekedy je lepšie pracovať za menej peňazí, ako platiť manko.

Ale pozor, ak ťa zamestnávateľ, po dohode, preradí na inú prácu, alebo sa rozhodneš skončiť pracovný pomer – v každom prípade POŽIADAJ O VYKONANIE inventarizácie. Lebo, aj keď z kolektívu odídeš, tvoja dohoda o spoločnej hmotnej zodpovednosti trvá naďalej až po najbližšiu inventarizáciu.
Ako dôkaz, treba to urobiť písomne, kópiu si treba dať potvrdiť zamestnávateľovi.
Veľa sťastia.