kopretinka
22.12.11,18:09
Objednala som si tovar z eshopu,dodacia doba je 5-10 dní. Dnes je 9. deň večer a objednávka je stále v stave "čaká sa na tovar". Písala som e-mail,či dodržia 10 dňovú lehotu,žiadna odpoveď,telefón je stále obsadený alebo vypnutý.Ako mám zrušiť objednávku,stačí napísať e-mail?
Ďakujem
arizona
22.12.11,17:18
Ak zajtra tovar nepride, tak im napis mail, ze rusis objednavku,nakolko nedodrzali stanovenu dodaciu lehotu. To staci.
kopretinka
22.12.11,17:19
ďakujem.
draik
23.12.11,14:27
Najprv by som si prečítal všeobecné obchodné podmienky. Niektoré e-shopy v nich majú zakotvené, že môžu lehotu dodania predĺžiť. Ak to nepôjde inak zrušiť, po dodaní máte 7 dní na odstúpenie.
kopretinka
23.12.11,14:38
Najprv by som si prečítal všeobecné obchodné podmienky. Niektoré e-shopy v nich majú zakotvené, že môžu lehotu dodania predĺžiť. Ak to nepôjde inak zrušiť, po dodaní máte 7 dní na odstúpenie.
Nič o predĺžení lehoty tam nemajú,moja objednávka je stále v stave "čaká sa na tovar",pritom ten tovar už ani nemajú v ponuke,a podľa ich obch.podmienok ma mali informovať,ak tovar bude nedostupný,doteraz to neurobili,na e-maily nereagujú.