SamuelSK
22.12.11,20:28
No toto..

Pozeram ze na jednom denniku dali fotku jedneho nemenovaneho politika, ci ministra, cokolvek, ako sa predvadza pred BMW 750Li

Ja nesuhlasim a nechcem sa, ako danovy poplatnik a ako sucast statu, podielat na taktomto mrhani.

4.4 liter ? akoze :) :) :)

Len tak som si pozrel co toto monstrum stoji - od 80 do 150 a mozno aj viac tisic eur.

Kto ma taku pravomoc, aby si toto dovolil ?

Dost mi to skocilo (ok, uprimne, vypichlo) do oka, ze v case ekonomickej krizy, v case, ked sa Slovnaft bije do prs, ze stupa ropa, a stupa benzin tympadom, v case (vzdy) je na slovensku takmer najdrahsi benzin.

A politici takto mrhaju?

Kde obycajny clovek ma problem uzivit oktaviu ?

Nestaci im KIA? Preco podporuju zahranicneho giganta ? A nie domaceho? (Ked im uz dali take danove ulavy, ze by sme za to mohli mat vlastnu Slovensku znacku)

Velky palec dole, pani ministri. Palec dole.


http://resbak.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/thumbs-down.jpg
lujza.j
22.12.11,19:42
ústavný činitelia sa prepravujú vozidlami :http://www.minv.sk/?struktura-1 nákup schvaľuje MV SR.
hornak.ebsr
22.12.11,19:50
Nestaci im KIA? Preco podporuju zahranicneho giganta ? A nie domaceho? (Ked im uz dali take danove ulavy, ze by sme za to mohli mat vlastnu Slovensku znacku)


Keď im je hanba jazdiť v KII tak aspoň VW (Passat, Pheiton) ten je tiež Made in Slovakia :)
lujza.j
22.12.11,19:53
prepáč, ale to si teraz nato prišiel, uvedený úrad funguje 20 rokov!!!!!
SamuelSK
22.12.11,20:06
Otazka:

Naco im je ochrana, coho sa boja? :)

Niekto potom asi nema ciste svedomie :D
Ice dive
22.12.11,20:08
na to na akej káre sa kto vozí slúži diplomatický protokol.... t.j. keď sa nemecký, rakúsky a iný politik vozí na BMW tak sa musí voziť aj náš.... kedysi, keď ešte Miki D bol premiérom, dostal do daru KIU OPIRUS... nadupané auto, vo full výbave... a čo s ním úrad vlády spravil... sušil ho v garáži, lebo ho nevedeli využiť, aj keď to bola špičkové auto to najlepšie čo KIA mala... diplomatický protokol proste nepustil, a auto bolo skôr na oštaru ako na využitie... zober si že už Dubček havaroval v BMW... v podstate po tatre 613 som politika v inom ako BMW, Audi alebo v Mercedese nevidel... ty snáď áno??? tým nechcem obhajovať politikov, ale ak zmenu, tak v celoeurópskom meradle...
a apropo cena, 80 až 150 stojí bežná verzia auta, politicky majú predsa ešte aj volajaký ten bezpečnostný prvok, ako nepriestreľné sklá, runflat pneumatiky, pancierovanie, a iné...
hornak.ebsr
22.12.11,20:14
Presne tak to je, ale v poslednej dobre sa predsa tlačí viac na svetlo sveta AUDI A8, osobne v každých správach vidím ako z neho vystupuje politik (hlavne ministri).
lujza.j
22.12.11,20:15
Otazka:

Naco im je ochrana, coho sa boja? :)

Niekto potom asi nema ciste svedomie :D

vždy tu bola / aj za minulého režimu/ a aj bude a nie len v SR.....ale aj vo svete...
lujza.j
22.12.11,20:18
trošku starší článok.....http://hn.hnonline.sk/2-24391620-k10000_d-84
Ice dive
22.12.11,20:18
inak je to docela komické... keď sa to tak vezme, taký politik je volení občanmi, behá okolo neho ochranka za ťažké peniaze, ale kto kedy chcel reálne nášmu politikovi ublížiť??? kedy sa stal niekedy atentát na nášho politika? je to skôr sci fi... ako realita...
lujza.j
22.12.11,20:24
inak je to docela komické... keď sa to tak vezme, taký politik je volení občanmi, behá okolo neho ochranka za ťažké peniaze, ale kto kedy chcel reálne nášmu politikovi ublížiť??? kedy sa stal niekedy atentát na nášho politika? je to skôr sci fi... ako realita...

snáď si nemyslíš, že ak je nejaká hrozba tak si to prečítaš v médiách.....
SamuelSK
22.12.11,23:00
Tak ak by ho niekto chcel dat dole, nebude ho davat dole v opacierovanej klietke, ale ja neviem - zameria sa na najslabsi clanok v retazi (nechce sa mi vymyslat scenar, lebo to bude aj tak odveci), no napr, ak by som bol politik, mozem mat aj pevnost neviem aku, a co ak svojou vinou zle prehltnem nieco a udusim sa (napr kôstkou)? :D

Zas neverim, ze je to take narocne "sundat" niekoho, i ked priznam sa este som to neskusal a netusim ako/kde chodia, ale predsa nemozu mat pri sebe armadu 24 hodin 7 dni v tyzdni :)

na druhu stranu, taka nepriestrelna folia na okne odstavi 99% amaterskych utocnikov, co by ho chceli dostat s doma vyrobenou pistolkou..

ale aj tak si myslim, ze je to mrhanie, protokol ci nie :) preco by nam mal nejaky nemec diktovat, ze musime mat BMW? aha, zeby nahoda ze je vyrobene v nemecku ? kazdopadne, je to mrhanie :D

nemyslim si ze su politici tak produktivny, ze by si 750Li a A8 zasluzili, staci sa pozriet na nezamesnanost.. neproduktivnost :)

whatever
Indeed
24.12.11,09:37
Ojazdenú A8 /benzin/ v plnej a nie hocijakej výbave kupiš už od od 8-9 000 eur.

takže neviem, prečo toľko závisti.
day
24.12.11,09:42
skor by som sa politikov opytal, ked im my dokazeme zabezpecit z nasich dani vozenie v autach vyssej triedy,
ako nam politici zabezpecia vozenie a zivot v strednej triede
Indeed
24.12.11,09:46
day , netreba zatvoriť tému ???
Indeed
24.12.11,09:46
len tak sa pýtam...
day
24.12.11,09:53
ako ju ja dokazem zatvorit, ja nie som admin, moderator
zaujimava tema, trochu politika, auta, nikoho neosocuje, nenapada k nenavisti, kvoli peniazom, rase, vyznaniu - take temy sem nepatria, vlastne nepatria nikde

pekne sviatky vsetkym, zasluzime chvilu pokoja s rodinou :)
pivko
24.12.11,11:02
> Personálne oddelenie v Národnej rade SR sa rozhodlo
> uskutočniť test na tému korupcie.
> Jedna z otázok bola :
> " Koľko času potrebuješ, aby si si z úplatkov kúpil BMW?"
> Odpovede boli nasledujúce :
> Poslanec : 2 - 3 mesiace
> Predseda výboru : 6 mesiacov
> Predseda parlamentu : 2 - 3 ROKY !!!
> U predsedu sa komisia zarazila a pýtala sa : "Tak dlho?"
> Odpoveď predsedu bola :
> " Počúvajte, netlačte na pílu, BMW nie je zrovna malá firma."
misoft
24.12.11,20:07
behá okolo neho ochranka za ťažké peniaze, ale kto kedy chcel reálne nášmu politikovi ublížiť???
A nebude to náhodou naopak? Ochranka za ťažké peniaze behá okolo nášho politika preto, aby on náhodou niekomu neublížil - žiaľ ich práca je zbytočná - politici vždy nájdu medzeru v "ochranke" a ublížia ešte viac (svojimi rozhodnutiami a navrhnutými "zákonmi").