varvarusa
27.01.06,17:47
dobry den,

zakladam s.r.o., na ktorej cinnost nepotrebujem kancelariu ani prevadzkove priestory a akykolvek prenajom by bol pre mna tym padom zbytocnym vydavkom. sama nie som vlastnikom ziadnej nehnutelnosti. viete mi poradit moznosti, na aku adresu sa da v takomto pripade zaregistrovat sidlo firmy? moze to byt adresa mojho trvaleho pobytu? (posobim v bratislave, trvaly pobyt mam v malom meste na strednom slovensku, zaregistrovat firmu na adresu v mojom rodisku je pre mna znacne neprakticke.)
existuje ina legalna moznost, ktorou sa da dostat k adrese pre sidlo firmy?

za kazdu radu vopred dakujem.

ivana
Monika Kováčová
27.01.06,16:58
Bez nájomnej zmluvy alebo listu vlastníctva sa mi nepodarilo založiť s.r.o. (cca pred 4 rokmi). Riešila som to nájomnou zmluvou za nájomné 500,- Sk ročne. Riadne som ho výdavkovým pokladničným dokladom akože zaplatila... cha, cha. :D
Zita5
27.01.06,17:00
Bez nájomnej zmluvy alebo listu vlastníctva sa mi nepodarilo založiť s.r.o. (cca pred 4 rokmi). Riešila som to nájomnou zmluvou za nájomné 500,- Sk ročne. Riadne som ho výdavkovým pokladničným dokladom akože zaplatila... cha, cha. :D

treba spraviť s niekym nájomnú zmluvu , akože si tam v prenájme a túto zmluvu treba predložiť .Ja som takúto zmluvu robila známemu , má u mňa firemnú tabuľku a tam mu chodí aj pošta . Ale to je fakt dobrý známy .:)
varvarusa
28.01.06,00:58
ermon, zita5
vdaka za rychlu odozvu.
zda sa, ze nieco velmi podobne budem nutena urobit aj ja. ziadna tragedia, este raz dik za zdielanie skusenosti.