zuhina
23.12.11,19:10
V roku 2007 sme zateplili náš bytový dom kontaktným zatepľovacím systémom, pričom sme použili extrudovaný polystyrén s následnou omietkou. V tomto roku sa objavil na severnej strane bytovky na zateplení zelený povlak z rias. Vie mi niekto poradiť nejaký prípravok na odstránenie tohto povlaku, ktorý by bol aj trvalo účinný a aby nepoškodil omietku po mechanickej a farebnej stránke?
Ďakujem za rady
katarina.j
23.12.11,18:51
no asi ti tažko niekto poradi aby to malo učinok-zislo dole a bez poskodenia...každý čistiaci prípravok ma v sebe časť chémie na vyčistenie-tak farba tak-či tak trocha zmení povodnu. ak máte kvalitnu omietku, ktora neopadala (do teraz) tak je viac čističov na riasy...len nemôžem menovat firmy-kde to maju...
zuhina
23.12.11,20:07
Ďakujem za odpoveď. Možno by si mohla menovať aspoň názov prípravku. Vari ťa za takúto informáciu nikto nepopoťahuje...
Vďaka
220870
23.12.11,20:41
V roku 2007 sme zateplili náš bytový dom kontaktným zatepľovacím systémom, pričom sme použili extrudovaný polystyrén s následnou omietkou. V tomto roku sa objavil na severnej strane bytovky na zateplení zelený povlak z rias. Vie mi niekto poradiť nejaký prípravok na odstránenie tohto povlaku, ktorý by bol aj trvalo účinný a aby nepoškodil omietku po mechanickej a farebnej stránke?
Ďakujem za rady
Zadajte názov omietky meno výrobcu.Je x druhov omietok.