grizzly1988
24.12.11,15:21
Zdravím, plánujem si kúpiť softshellovú bundu značky Mammut na zimu. Kedže nie som odborník a tieto bundy nestoja zrovna 5€ tak potrebujem poradiť od ľudí čo majú s touto značkou skúsenosti. 80% zimného obdobia som v meste a zbytok na horách, jediné o čo mi ide či mi v priemernej Softshellke od mammutu nezamrznem. Kedže nenávidim zimu potrebujem sa na ňu poriadne vyzbrojiť. Takže kto vie prosím poraďte. Dik
lujza.j
24.12.11,14:29
grizzly1988
25.12.11,14:05
dik, ale v tych clankoch sa nepise nic konkretne o tom co ma zaujima, mna jednoducho zaujima ci znacka mammut je len predrazena alebo ci za tu cenu dostanem naozaj kvalitu. hm?
camozzi
25.12.11,14:39
Mammut je znacka. Ak si sa rozhodol pre tuto znacku, odradzat ta nebudem. Za tie prachy dostanes kvalitny matros, ktory ti pri spravnom pouzivani a osetrovani vydrzi roky. Pises, ze si na 80% v meste a nemas rad zimu. Ani ta najdrahsia bunda ta neochrani pre zimou, pokial nebudes oblecenie vrstvit. Na tvojom mieste by som este pozrel po znacke Treksport alebo Pinguin Radical ci Limit. Ak si narocny, tak este pozri po High Point, ktory sa vyraba v Cechach. Cena ale moze byt este vyssia ako Mammut, ale kvalitativne mozno este vyssie. Mammut je podla mna v tvojom pripade zbytocny prepych.
pivko
25.12.11,15:43
Za výhodnu cenu kúpiš mammut v Polsku , značkovy obchod je aj v Zakopanom , kam sa chystám na výpredaje.
http://www.mammut.com.pl/siec-sprzedazy