anirak
27.12.11,13:00
Poprosím Vás o radu. Ak je zamestnanec v určitom mesiaci 7 dní dohodárom potom je prijatý na normálny pracovný pomer, ako zadám takého zamestnanca do mesačného výkazu sociálnej poisťovne. Vyplnila som to na internete tak, že som ho tam dala 2X raz ako dohodára a raz ako zamestnanca. Ale objavila sa tam chyba, že duplicitne zadané rodné číslo. Ako to mám spraviť správne?

ďakujem
sybila3
27.12.11,12:14
odhlásiť z dohody a prihlásiť na PP.
KEJKA
27.12.11,12:15
divné, lebo mne dvojmo RC berie bez problémov.
Ak máš platné dve prihlášky v SP, tak problém nemôže nastať.
Tweety
27.12.11,12:16
odhlásiť z dohody a prihlásiť na PP. Nesprávne.
Mila123
27.12.11,12:18
ak mal súbežne (alebo sa mu aspoň jeden deň prekrývali ) aj dohodu aj PP je to ok......

ak nie, tak potom ako radila sybila.....
zk24
27.12.11,12:19
Mne to tiez vyhadzuje ze Chyba: Duplicitne RC. Davam ignorovat a posielam aj tak. Mam jedneho clovak ktory je dohodar aj riadny zamestnanec sucasne
Tweety
27.12.11,12:22
Mne to tiez vyhadzuje ze Chyba: Duplicitne RC. Davam ignorovat a posielam aj tak. Mam jedneho clovak ktory je dohodar aj riadny zamestnanec sucasne Kto, čo za človak? Podarilo sa Ti.:---
Tweety
27.12.11,12:23
ak mal súbežne (alebo sa mu aspoň jeden deň prekrývali ) aj dohodu aj PP je to ok......

ak nie, tak potom ako radila sybila..... Veď píše, že v jednom mesiaci.
vnet
28.12.11,05:43
Aj ja mám zamestnankyňu ktorá má TPP a dohodu. Takisto mi vykazuje varovanie, že mám RČ duplicitne. Volala som na SP a tam mi povedali, že to nemám brať do úvahy, varovanie má informatívny charakter a je vlastne určené pre prípad, že by ste naozaj dali jedného zamestnanca s 1 prac.pomerom 2x.Výkazy mám v poriadku, všetky spracované, takže toto varovanie ignorujem.