matej37
27.12.11,13:22
Čaute, podnikám z domu s elektrom, mám e-shop, žijem u rodičov. Môže moja mama preberať zásielky od kuriéra? Myslím to, že podpíše, že zásielka bola prebratá a preberie ju. Som živnostník, ale ona je doma a je nezamestnaná a pomáha mi v podnikaní. Neporuším tým nijaký zákon, že by ma daňová kontrola spokutovala?
buchač
27.12.11,12:33
Čaute, podnikám z domu s elektrom, mám e-shop, žijem u rodičov. Môže moja mama preberať zásielky od kuriéra? Myslím to, že podpíše, že zásielka bola prebratá a preberie ju. Som živnostník, ale ona je doma a je nezamestnaná a pomáha mi v podnikaní. Neporuším tým nijaký zákon, že by ma daňová kontrola spokutovala?

...neblbni .....

...ako laik Ti poviem ...dáš mame splnomocnenie pre prípad , ak by niektorý kuriér problémy robil a fertig ...
Veď aj na pošte sa takto dá ...na základe plnej moci môže vybrať zásielku hocikto , ani rodinný príslušník to nemusí byť ...

...pokuty fásneš , ak robíš podvody ....tu ide len o prevzatie zásielky ...
Mila123
27.12.11,12:41
...neblbni .....

...pokuty fásneš , ak robíš podvody ....tu ide len o prevzatie zásielky ...

za podvody sa zvyčajne dýcha väzenský vzduch......
marjankaj
27.12.11,12:43
za podvody sa zvyčajne dýcha väzenský vzduch......

Ale iba za maličké podvodíky.:eek:
buchač
27.12.11,12:46
za podvody sa zvyčajne dýcha väzenský vzduch......


Ale iba za maličké podvodíky.:eek:


...pokuty fásneš , ak robíš podvody ....tu ide len o prevzatie zásielky ...


...maličké zásielôčky.......
...povedzme z krajín Zlatého trojuholníka , alebo nejaký medvedík by doletel - z Bogoty ....
...cca 10 - 15 rokov ...podľa veľkosti balíčečôčka...:cool:
lujza.j
27.12.11,12:49
...maličké zásielôčky.......
...povedzme z krajín Zlatého trojuholníka , alebo nejaký medvedík by doletel - z Bogoty ....
...cca 10 - 15 rokov ...podľa veľkosti balíčečôčka...:cool:

ten bol u šuliho ked usúdil, že si tu žijeme....
marjankaj
27.12.11,12:53
Za väčšie podvody (technopol) sa dýcha vzduch na indickom veľvyslanectve.:eek:
buchač
27.12.11,13:20
Za väčšie podvody (technopol) sa dýcha vzduch na indickom veľvyslanectve.:eek:
...dilina z BMG potopili " najvernejší " .......vybrali svoje vysoko zhodnotené prašule a teraz užívajú ...

...dilko si užil svoje tiež.......možno ešte aj užije niečo z toho niečoho uliatého...