Theo
27.12.11,17:00
Dostal som mobil večko GTE 1150 .Dá sa tam nejako preniesť napr.obrazok-zvuk?Má to len 1 pripojitelné miesto-mini UsB na nabíjanie.
alla66
27.12.11,16:03
Ide o veľmi jednoduché véčko s jedným displejom a tou najzákladnejšou výbavou. V ponuke chýba dokonca aj FM rádio. Samsung sa snaží nalákať zákazníkov na atraktívny dizajn a dlhú výdrž batérie. E1150-ka totiž údajne vydrží až 8 hodín telefonovať.

Neobsahuje/nepodporuje:
aktívny pohotovostný režim, sekundárny displej, fotoaparát, pamäťové karty, MMS, e-mail, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, Bluetooth, mass storage, Wi-Fi, MP3/AAC prehrávač, 3,5 mm jack, FM rádio, A2DP, Java, minimalizácia (Java) aplikácií, multitasking, internetový prehliadač, prehliadač dokumentov, GPS, akcelerometer,

obrázok neprijme ani ako MMS ....
buchač
27.12.11,17:03
Dostal som mobil večko GTE 1150 .Dá sa tam nejako preniesť napr.obrazok-zvuk?Má to len 1 pripojitelné miesto-mini UsB na nabíjanie.

...skús sa pripojiť cez USB na PC ...

Ak PC vyhľadá nový SW a akceptuje ho , tak by nemal byť až taký problém nejaký ten obrážťok položiť do mašiny ...

Zvuk asi nie , keď tam prehrávač nenie ...
Theo
29.12.11,15:42
Dvaja vnuci mi to kupili na Vianoce /8 a 9 ročný/ a teraz sledujú,či tam bude nejaký obraázok,ako som sľúbil.Pamäť je tam využitá na 15 % ,čiže to by nemal byť problem.Je to lacný mobil a bez radia,bez veľa vecí-ja sa naň pozerám ako perfektný,lebo mi ho darovali najmladší.
Skúsim to s USB, i keď by to nebolo logické.
misoft
29.12.11,16:43
zvuky mp3 sa dajú použiť len na zvonenie - a bude to asi polyfonické. Jednoznačne - je to veľmi jednoduchý mobil - telefónovať a smskovať - viac NIČ!