slavulka7
28.12.11,10:08
Dobrý deň, vie mi niekto povedať, čo by mohol teraz v tomto čase posielať daňový úrad fyzickej osobe, nepodnikateľovi? Nemôže si to momentalne prevziať na pošte a ani netuším, čo by to mohlo byť, či niečo surne.
ďakujem
tictac7
28.12.11,09:11
...nové číslo účtu na platby....možno si z nejakého dôvodu daňový subjekt - prenájom a tak....

dovetok: alebo nejaký iný DS zastupuješ....
ivka70
28.12.11,09:11
DU posiela nove cisla uctov
ilona
28.12.11,09:16
DU teraz posiela čísla účtov. Ak niekedy bola tá FO evidovaná na DU a zrušila živnosť, alebo prihlásenie na prenájom aj tak to posielajú hoci neviem z akého dôvodu. Možno v tom majú zmätok,alebo ak by sa ešte náhodou objavila nejaká platba tak to asi musia posielať. No zaručene Ti povedať či je to ten list,to nebude vedieť nikto.
slavulka7
28.12.11,09:24
Ďakujem pekne, asi by to malo byť len to, kedysi davno bol živnostnikom, ale živnosť je už zrušená a nedoplatky nema žiadne.Ďakujem pekne ešte raz za odpovede.
Mila123
28.12.11,09:25
ale ak mu došla zásielka z DU, pravdepodobne nebude odhlásený,......
janka01
28.12.11,12:58
... maju v tom zmätok, mne už prišli 2 obálky. v jednej boli úplne cudzie údaje, ale na obálke bola moja adresa. hneď som volala na du, ale sami nevedeli čo s tým, lebo oni to vraj ani neposielajú, posiela to vraj slovenská pošta.
slavulka7
28.12.11,14:22
A posielaju to do vlastnych ruk,ze?
Mila123
28.12.11,14:25
áno, do vlastných a dnes poštárka dala prevziať mojej dcére, bez toho aby ju legitimovala.....(je to s návratkou)
Zdenka 0705
29.12.11,06:06
Ja mám zrušenú živnosť už 5 rokov, včera mi došlo z DÚ nové číslo účtu. Tak tam skúsim dnes zájsť a nechám si to vysvetliť - ak budú pracovať, lebo náš úrad sa ruší. Myslím si ale, že v tom majú riadny zmätok.
Zdenka 0705
29.12.11,06:32
Vybavené aj po telefóne, DÚ registruje zrušenie, ale v ich systéme bolo treba ešte niečo zrušiť, čo nebolo ... takže pani odklikla - A JE TO ... :rolleyes:
Zrejme takýchto nedokončených zrušení szčo bude viac ... vinník bude zrejme "systém v PC" a nie pracovník DÚ, ktorý si svoje povinnosti neplní tak, ako má - a náklady na zbytočné zásielky zaplatíme opäť všetci.
veronikasad
29.12.11,06:37
Zdeni, to č.u. sa ti môže zísť, ak budeš podávať A-čko
Ekonomka-SR
15.03.12,17:37
... maju v tom zmätok, mne už prišli 2 obálky. v jednej boli úplne cudzie údaje, ale na obálke bola moja adresa. hneď som volala na du, ale sami nevedeli čo s tým, lebo oni to vraj ani neposielajú, posiela to vraj slovenská pošta.

a nielen takýto zmatok............boli ste v poslednom čase na DÚ, tam je taký bordel, odpadky na zemi, špinavé záchody a chodby. fuj!!!!!!!!!!!!!