lambik
28.12.11,17:01
Zdravím, chcel by som poprosiť o radu (ako každý). Pred nedávnom som si kúpil hru na Vianoce (ako darček), konkrétne Battlefield 3 (kto pozná, vie ako to funguje s kódmi; princíp je, že každá hra má svoj jedinečný kód, ktorý sa dá použiť len raz) a predávajúci tvrdil, že hru nehral po internete ani sa inak nezmieňoval o použití kódu. Jasnačka, keď som to išiel nainštalovať, zrazu zistím, že kód je použitý. Potom mi už aj cez mail povedal, že to jeho brat či kto inštaloval, ale keď som mu povedal, že stačí, ak mi pošle údaje, už sa neozval. Takže sa pýtam, ako postupovať v tomto probléme, aby som dostal späť svoje peniaze? Alebo bude najjednoduchšie ísť k nemu domov osobne a dať mu cez papulu? (viem, z toho by boli asi ešte väčšie problémy, preto sa pýtam, či je iné východisko). Jeho adresa je Štefániková 15, Michalovce, 071 01, meno Pavol Butkovský, vyvarujte sa obchodov s ním.

A keď už som tu, tak mám ešte jednu otázku: minule som preberal dobierku na pošte, no tetulda zle prečítala číslicu 3 (prečítala ako 4, popravde ja by som tiež povedal, že to je skôr 4, ale cena bola určite 3) a teda som zaplatil o 100 Kč naviac. Ako postupovať v tomto prípade, keďže mi nedala žiadny doklad o zaplatení inej sumy? Vďaka.
wegamizi
28.12.11,16:51
V tom tvojom druhom pripade neurobis nic. Ked to bolo "minule", cas hra proti tebe. Snad este v ten den, aj ked si odisiel z posty bez dokladu o zaplateni dobierky, mohol si sa vratit a snad inventurou dotycnej pokladne by sa zistila chyba. Dnes uz tazko, tazko, by som povedala vobec, smola.
lambik
28.12.11,16:53
No ono to bol problém v tom, že som si to najprv overoval cez firmu čo mi posielala balík, či naozaj nastala chyba a netrvalo to deň ako si vieš predstaviť.