mondes
28.12.11,20:03
Prosím Vás, mám záujem o školenie DPH 2012, ale nakoľko je to len v Bratislave ( pochádzam od Prešova), nie je to pre mňa reálne. Ale je tam aj ponuka videoškolenia. Prosím Vás o odporučania na takéto školenie, či je to výhodné a zrozumiteľné. Či nadobudnem aj na základe takéhoto videoškolenia dostatok vedomostí o DPH. Vďaka.
KEJKA
28.12.11,21:43
určite áno.
mondes
10.01.12,20:11
Dobrý večer, objednala som si to videoškolenie DPH 2012. Vypísala som objednávku, na základe ktorej mi poslali zálohovú faktúru, ktorú som ihneď uhradila. Na zálohovej faktúre bolo uvedené,že po prijatí úhrady Vám bude vystavený a zaslaný riadny účtovný doklad. Ale ide o to, že ja som tam neuvádzala svoj mail (nebola tam na to kolonka), tak teraz neviem, či mi to pošlú poštou, alebo ako. Už to mám uhradené viac ako týždeň, zdá sa mi tá doba dlhá na to, aby mi ešte nič neprišlo. Aký je postup objednania si videoškolenia? Na niečo som snáď zabudla, alebo mám ešte počkať či mi to nepošlú poštou? Ďakujem.
Mila123
10.01.12,20:14
ja som školenie tiež platila koncom roka 2011 a doteraz som žiadnu faktúru poštou nedostala.....majú na to 15 dní......
veronikasad
10.01.12,20:16
mondes, ak som to správne pochopila, videoškolenie sa bude natáčať až 16.1.2012, takže zatial ti nemajú čo poslať. Musíš počkať.
srska
10.01.12,20:19
ak je to videoškolenie z porady.sk tak predsa je tam toto:

Vyplňte prosíme fakturačné údaje, ktoré budú použité na zálohovej a riadnej faktúre.
V každej objednávke môžete vypĺňať rôzne fakturačné údaje.
Po objednaní si vytlačte zálohovú faktúru, kde nájdete inštrukcie k platbe.
Elektronická faktúra Po úhrade objednávky Vám bude vystavená v našom objednávkovom systéme elektronická faktúra.
Faktúru Vám zašleme na email a zároveň bude dostupná aj v histórii objednávok. Obsahuje aj pečiatku a podpis.
Ak požadujete faktúru aj poštou, zaškrtnite si túto možnosť.
Mila123
10.01.12,20:31
ja som fa žiadala poštou.....doteraz neboli s tým problémy, keĎ som si niečo objednávala, iba teraz akosi meškajú.....
srska
10.01.12,20:32
;)
Mila123
11.01.12,09:18
ja som fa žiadala poštou.....doteraz neboli s tým problémy, keĎ som si niečo objednávala, iba teraz akosi meškajú.....

práve mi dorazila riadna fa za videoškolenie.........
mondes
13.01.12,12:47
práve mi dorazila riadna fa za videoškolenie.........

No výborne a mne ešte neprišlo nič. Prosím Ťa Mila123, keď si robila objednávku videoškolenia, tak si niekde písala aj email? Lebo ja som si to pozrela snáď 3x, ale kolonku na emailovu adresu som tam nevidela. A samozrejme, že som nezaškrtla políčko na zaslanie faktúry poštou. Dik.
mondes
13.01.12,12:50
ak je to videoškolenie z porady.sk tak predsa je tam toto:

Vyplňte prosíme fakturačné údaje, ktoré budú použité na zálohovej a riadnej faktúre.
V každej objednávke môžete vypĺňať rôzne fakturačné údaje.
Po objednaní si vytlačte zálohovú faktúru, kde nájdete inštrukcie k platbe.
Elektronická faktúra

Po úhrade objednávky Vám bude vystavená v našom objednávkovom systéme elektronická faktúra.
Faktúru Vám zašleme na email a zároveň bude dostupná aj v histórii objednávok. Obsahuje aj pečiatku a podpis.
Ak požadujete faktúru aj poštou, zaškrtnite si túto možnosť.

No tak to som čítala aj ja, ale pri vyplňaní som tam nenašla kolonku na vpísanie emailovej adresy a som nezaškrtla políčko na poslanie faktúry poštou. :-(
majuška35
05.09.12,08:51
Dobry den, ak mam objednane videoskolenie k DPH, kde riadne skolenie je zajtra, je to videoskolenie okamzite pristupne sucasne s riadnym skolenim? Teda mam si zajtra sadnut k PC a pozerat to online? Dakujem.
mondes
20.09.12,18:46
Zdravím. Nechcem otvárať novú tému, tak to vložím sem. Mám záujem o školenie Zmeny odvodov od 1.1.2013, t.j. Novela zákonov o SP a ZP a novela zákonníka práce, avšak sa chcem s Vami poradiť, či to má pre mňa také školenie význam. Totižto ide o to, že od nového roku by som mala začať robiť mzdy a mám len skutočne všeobecný prehľad o tejto problematike. Či by som nemala ísť najprv na nejaké úvodné školenie, čo sa miezd týka a až potom ďalej na školenia tohto typu. Bojím sa, či to školenie pre mňa nebude príliš veľké sústo, či si z neho aj niečo odnesiem, alebo budem mať z toho len obyčajný guláš. Plánujem si zakúpiť aj Olymp na mzdy a zájdem aj na bezplatné školenie do Krosu k tomuto programu. Takže mám ísť na to školenie o Novelách odvodov do SP a ZP? Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše názory.
veronikasad
20.09.12,18:49
Zdravím. Nechcem otvárať novú tému, tak to vložím sem. Mám záujem o školenie Zmeny odvodov od 1.1.2013, t.j. Novela zákonov o SP a ZP a novela zákonníka práce, avšak sa chcem s Vami poradiť, či to má pre mňa také školenie význam. Totižto ide o to, že od nového roku by som mala začať robiť mzdy a mám len skutočne všeobecný prehľad o tejto problematike. Či by som nemala ísť najprv na nejaké úvodné školenie, čo sa miezd týka a až potom ďalej na školenia tohto typu. Bojím sa, či to školenie pre mňa nebude príliš veľké sústo, či si z neho aj niečo odnesiem, alebo budem mať z toho len obyčajný guláš. Plánujem si zakúpiť aj Olymp na mzdy a zájdem aj na bezplatné školenie do Krosu k tomuto programu. Takže mám ísť na to školenie o Novelách odvodov do SP a ZP? Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše názory.
Určite význam má. Robím mzdy takmer 20 rokov a tých zmien od nového roku je naozaj dosť. Školenie som minulý týždeň absolvovala, nie je len o mzdách, ale aj o zmenách v odvodoch živnostníkov.

Prednášané materiály dostaneš aj v papierovej forme, takže sa k nim môžeš kedykolvek vrátiť.
Predplať ti prístup do DRAKa, ako začínajúcej mzdárke sa ti veľmi zíde - budeš mať školenie o 6€ lacnejšie (ak pôjde o školenie poriadané RELIOU)
EMILY04
20.09.12,19:54
Súhlasím s veronikasad, školenie sa ti iste zíde a ak si z PO tak najbližšie školenie v tejto oblasti je 10.10.2012 a po ňom je megastretko poraďákov. Všetci ťa naň srdečne pozývame.
mondes
20.09.12,21:05
Súhlasím s veronikasad, školenie sa ti iste zíde a ak si z PO tak najbližšie školenie v tejto oblasti je 10.10.2012 a po ňom je megastretko poraďákov. Všetci ťa naň srdečne pozývame.

Jéééj, ďakujem veľmi pekne za pozvanie. Určite rada by som prišla, avšak zatiaľ sa necítim na to, že by som mala medzi Vás zapadnúť, skúsených účtovníkov. A na druhej strane, manžel pracuje v zahraničí a momentálne neviem, či bude v tomto termíne doma, aby mohol byť s deťmi. Ale to pozvanie ma úprimne potešilo.:)
EMILY04
23.09.12,12:32
Medzi poraďakov zapadne každý. Tu neide o to či si účtovník, koľko rokov robíš účtovníctvo, a podobne. Tu ide o stretnutie priateľov porady bez rozdielu veku či druhu práce. Tu nemusíš byť vôbec účtovníčka, aby si medzi nás zapadla. Stačí prísť aspoň na chvíľku a hneď sa cítiš ako doma. To je môj názor. A deti? Tie mám aj ja a mnohé ďalšie,ktoré na stretká chodia. Dokonca je to milé ak s nimi prídeš. Však Maťka, tá pravidelne nosí svoje dve ratolesti a to by si sa divila koľko pestúnok zrazu má. Takže už len chuť prísť.