slavulka7
29.12.11,06:52
Dobré ránko :)
chcela by som sa spýtať, potrebujem novu napaľovačku alebo ju iba nejako prečistiť, keď každé jedno DVD, ktoré spravím seká a neidú poriadne?
Fero11
29.12.11,06:24
Problem vobec nemusi byt v napalovacke (ale tiez moze)
Kup si (alebo ak mas) DVD RW (prepisovatelne) toto DVD mozes prepisovat.
Ak si DVD vytvaras, tak si DVD vytvor (ak ich len kopirujes, tak vytvor kopiu)
Napaluj malymi rychlostami (trva to sice dlhsie, ale pri napaleni neurobi tak vela chyb ako pri vyssej rychlosti)
Ak ti bude stale sekat, skus na PC pustit ine DVD najlepsie originalne (ak bude tiez sekat problem je v PC)
A najskor by som povedal, ze to bude v systeme
Dalsia moznost je pustit to DVD na inom PC
Je potrebne to vselijako pokombinovat a postupne vylucovat moznosti az sa dopracujes k tomu, co sposobuje to sekanie
slavulka7
29.12.11,10:06
Na mojom PC ostatné DVD idu v pohode, nic mi neseká...avšakt to čo som napaľovala, seká i na mojom, aj na iných PC, aj na DVD prehrávačoch...
duves
29.12.11,10:10
To nebude vadna napalovačka, ale vadne medium.
kergulaan
29.12.11,10:48
skus napalovat z mansou rychlostou. Mne to skor vzdy pomohlo pri podobnom probleme.
Nemo1
29.12.11,10:51
a nezabudni ked napaluješ tak nepoužívaj ostatne programy ani internet ! nechaj PC iba napalovať
verads
30.12.11,00:03
Presne tak ako vraví Nemo1 , ked napaluješ tak radšej iné programy a internet neotvaraj a daj napalovanie na menšiu rychlost napr DVD na 4 a CD na 16 vydrž kým sa napáli zatial sa zamestnaj niečím iným , nie pri PC ...
Vlado40
30.12.11,12:21
Ja napaľujem ,som na internete,otváram nové stránky,niekedy pri tom počúvam hudbu a žiadný problém.Novšie PC už stíhajú veľa.Ale ak je vadná mechanika ,tak s tým nič nenarobíš.
misoft
30.12.11,13:25
duves
30.12.11,16:57
Ja napaľujem ,som na internete,otváram nové stránky,niekedy pri tom počúvam hudbu a žiadný problém.Novšie PC už stíhajú veľa.Ale ak je vadná mechanika ,tak s tým nič nenarobíš.
Ved to, to platilo z doby Pentium 150 Mhz.
Mrgrabber
12.01.12,00:15
treba ešte možno skúsiť zmeniť napalovací program osobne som mal tieš podobne problemy s napovačkou a s programom Nero mi za zahadných príčin každe dvd vypálilo chybne mal som DeepBurner a aktuálne používam Ashampoo Burning Studio 10 a nezaberaju tak vela ako Nero