Alberto123
29.12.11,16:06
Vec sa má tak, že planujem otvorit nočny bar v dost velkom meste a vyhoda je v tom ze je to bezkonkurencne, chybaju mi ale financie mam na 90% vypracovany spickovy podnikatelský plan. Budem potrebovat priblizne 50 000 euro sam si dokazem zohnat tak 10-20 000 euro, preto touto cestou hladam jedneho alebo viac investorov na vybudovanie tohto podniku a tym padom zvysnych 30 000 euro. Ak by mal niekto vazny zaujem tak piste tu alebo na moj Email. Vyhodou by bol niekto z okolo Žiliny, ale nebranim sa aj inym. Albertoneviem@gmail.com
lujza.j
29.12.11,15:10
..si daj inzerát... inde ...
Alberto123
29.12.11,15:15
napriklad?:) ak su nejake lepsie stranky na hladanie investorov atd tak by som onich rad vedel:P
misoft
29.12.11,15:17
Napríklad? Tak napríklad tu: http://www.porada.sk/inzercia/index.php
Je to na takéto "prípady" určené!
Alebo:
http://www.inzercia.sk/?ref=adwords&gclid=CLPYqLrXp60CFYm9zAodeVFyBQ
http://katalog.pozri.sk/k008-obchod-inzercia-inzeraty
http://www.webinzeraty.sk/
Ono to chce niekedy použiť toto hore v hlave a tiež uja Gúgla a správnu požiadavku.
Alberto123
29.12.11,15:31
Google viem velmi dobre pouzivat a pouzivam ho aj dost casto, ale tu na porade som si myslel ze to bude najlepsie pretoze tuje takych tem vela, a chodia tu ludia ktori sa na to specifikuju, a je to nanjavstevovanejsia stranka tohto typu. Ale dakujem za tie odkazy urcite pozriem.
blavaciko
29.12.11,19:42
je tu vela takych tem a v kazdej je to iste... Vyuzi inzerciu!

Najvacsi for... vraj bezkonkurencne
misoft
29.12.11,19:49
Tak to je fakt fór. On začne - bez konkurencie, no o pol roka bude mať tam zo 2-3 konkurentov.
Alberto123
29.12.11,20:51
Jj ked tam 8rokov neni ziadna a zrazu zacne pretoze ja som zacal... takychto forum herov miluje, ked nemas co k teme tak neprispievaj.
marjankaj
29.12.11,21:12
Google viem velmi dobre pouzivat a pouzivam ho aj dost casto, ale tu na porade som si myslel ze to bude najlepsie pretoze tuje takych tem vela, a chodia tu ludia ktori sa na to specifikuju, a je to nanjavstevovanejsia stranka tohto typu. Ale dakujem za tie odkazy urcite pozriem.
No veď budeš prekvapkaný koľko investorov tu zoženieš.:---
tictac7
29.12.11,21:14
to zadávateľ: ...a že aký ostrý jazyčisko nám tu narástol.... a Ty si sem akože čím už len prispel?
kezeso
30.12.11,08:34
Nechcem ťa odhovárať. Hľadaj vo svojom okolí medzi známymi ľudmi z tvojho mesta. Snáď máš potuchu, kto je u vás v balíku, alebo sa to o ňom šepká. Ten človek musí mať autoritu, a aj ty z neho musíš mať rešpekt. Ak niekoho takého poznáš, oslov ho. Ak na to nemáš gule, tak do takéhoto podnikania ani nechoď. Bar, krčma, disco, to je horúca pôda.
kopretinka
30.12.11,08:46
takéto podniky si otvárajú iní ľudia...nie niekto,kto na to nemá....
Dantess
30.12.11,09:26
Presne ako hovorí kopretinka. Na takýto biznis treba mať široké lakte a ty ich asi nemáš ak nevieš zohnať ani 50k. Aby si potom neskončil tak, že budeš zamestnancom vo vlastnom podniku s pár % podielom...
Alberto123
30.12.11,10:38
Par takych tu poznam, ale aj oni mna a preto chcem radcej niekoho neznameho nie tunajsieho, nechcem to moc medializovat aby kazdy v meste vedel kto co a kde otvara, casom samozrejme ano ale je mi to divne oslovovat tunajsich ludi.
buchač
30.12.11,11:10
takéto podniky si otvárajú iní ľudia...nie niekto,kto na to nemá....

Par takych tu poznam, ale aj oni mna a preto chcem radcej niekoho neznameho nie tunajsieho, nechcem to moc medializovat aby kazdy v meste vedel kto co a kde otvara, casom samozrejme ano ale je mi to divne oslovovat tunajsich ludi.

...hm ....iní..........a kladiem dôraz na to slovíčko ...

Poznáš Ty , ONI poznajú Teba ....tak kde je problém ...???

...radšej oslov Ty .......keď Ťa ONI oslovia , už bude neskoro ....;)
kopretinka
30.12.11,11:13
.......keď Ťa ONI oslovia , už bude neskoro ....;)

:cool:to by som radšej neriskovala....ale môže sa stať,že on ich osloví,a oni ho odstavia a spravia si to bez neho:rolleyes:
Don133
30.12.11,11:16
Predpokladam, ze ked hladas niekoho z okolia žiliny, tak tam je dosť veľká konkurencia trošku iného kalibru .... Tvoj výpočet mi príde asi tak: 30.000 € (to je cena zariadenia, vrátane arch. návrhu kaviarne /baru v lepšej strednej kvalite cca 180 m2 ). Ostatné je tvoje lebo Ti treba investovať 0 €:) z môjho pohladu potom teba investor ani nepotrebuje, pretože ani nepíšeš či má byť spoločník alebo len investor..... . Som zvedavý, či niekto kto tie peniaze zarobil podnikaním ich vloží do Tvojho podniku .... Skôr sa niekomu ponúkni ako prevádzkar, ked si myslíš, že tomu rozumieš....to by mohlo byť prospešné pre obe strany.
Alberto123
30.12.11,12:38
Ked som si to cele vymyslel ja, vsetko vybavil zorganizoval po znamostiach atd, preco by sommal zas robit dakomu otroka ako prevadzkar:P
KEJKA
30.12.11,13:04
pretože ťa donútia???
mattto
30.12.11,13:45
pisateľ nemá skúsenosti s týmto typom businessu a preto mu dať pár desiatok tisíc eur by bol problém. Zaráža ma však niečo iné, ako tu všetci tvrdíte, že tento typ prevádzok majú "určití ľudia", ktorí si tam nikoho nepustia, odstavia, zoberú mu podiel atď. Viete to z vlastnej skúsenosti, alebo ide o klasické cliché z médií a kamarátov kamarát hovoril, že "výpalné"...?

Predstava, že majiteľ krčmy/pubu/reštaurácie/baru je potetovaný Voloďa z Ukrajiny, ktorý pre zábavu rozbíja ostatným hlavy, je dnes trochu mimo, 90. roky skončili. Poznám pár majiteľov týchto prevádzok a sú to od obyčajného mladého páru, ktorý si zobral podnik do nájmu až po 55 ročnú pani - úradníčku, ktorú prepustili zo zamestnania a vo svojom veku ju nikde inde nezobrali, tak na staré kolená skúsila podnikať...
kopretinka
31.12.11,15:26
pisateľ nemá skúsenosti s týmto typom businessu a preto mu dať pár desiatok tisíc eur by bol problém. Zaráža ma však niečo iné, ako tu všetci tvrdíte, že tento typ prevádzok majú "určití ľudia", ktorí si tam nikoho nepustia, odstavia, zoberú mu podiel atď. Viete to z vlastnej skúsenosti, alebo ide o klasické cliché z médií a kamarátov kamarát hovoril, že "výpalné"...?

Predstava, že majiteľ krčmy/pubu/reštaurácie/baru je potetovaný Voloďa z Ukrajiny, ktorý pre zábavu rozbíja ostatným hlavy, je dnes trochu mimo, 90. roky skončili. Poznám pár majiteľov týchto prevádzok a sú to od obyčajného mladého páru, ktorý si zobral podnik do nájmu až po 55 ročnú pani - úradníčku, ktorú prepustili zo zamestnania a vo svojom veku ju nikde inde nezobrali, tak na staré kolená skúsila podnikať...
no asi takto: keď ideš u nás po námestí,tak krčma,krčma,pub,kaviareň,herňa,krčma,potravin y,pizzéria,krčma,krčma,pub,kaviareň,herňa,kr ma,čínsky textil,,krčma,pub,kaviareň,herňa,krčma,lekáre ň,pizzéria,krčma,krčma,pub,kaviareň,herňa,kr čma.....nikde nikto celý deň,navečer sem tam ktosi,možno v krčme a v pizzérii.....a vždy,keď nejaký obchod skrachuje,tak tam otvoria miesto toho pub alebo herňu alebo krčmu.....tak mi povedz,z čoho tí podnikatelia žijú....z tržieb? :D