vaanja
28.01.06,17:17
Priatelia,
je mozne vystavit v ALFA dodaci list, kde bude len pocet kusov a nazov pouziteho materialu? Potrebujem totiz k fakture dolozit aj dodaci list, avsak DL obsahuje aj ceny a to ja nemozem akceptovat, nakolko fakturujem jednu sumu, v ktorej je zapocitany aj material. (Priklad: namontujem radiator, ktory som kupil za 3000 Sk a za montaz zoberiem 1000 Sk, takze fakturu urobim na 4000 Sk a chcem mat DL na ktorom bude uvedene, ze som mu dodal 1ks radiator).
Dakujem.
slnko
28.01.06,18:20
toto sa dá vyriešiť tlačou. Teda urobíš DL aj s cenou, ale pri tlači si vyberieš tlačovú zostavu "Profesionál bez cien".:)
vaanja
28.01.06,20:19
toto sa dá vyriešiť tlačou. Teda urobíš DL aj s cenou, ale pri tlači si vyberieš tlačovú zostavu "Profesionál bez cien".:)

Taku zostavu tam nemam. Pri tlaci DL mam v ponuke:
Profi
Profesionál s kódom JK
Profi - NEMČINA
Profi - ANGLIČTINA

Mam ALFA 11.50. Ako tam dostanem tu zostavu Profesionál bez cien?
liba2
28.01.06,20:45
Taku zostavu tam nemam. Pri tlaci DL mam v ponuke:
Profi
Profesionál s kódom JK
Profi - NEMČINA
Profi - ANGLIČTINA

Mam ALFA 11.50. Ako tam dostanem tu zostavu Profesionál bez cien?Profesionál bez cien je v Omege. Alfa takúto možnosť nemá (v.11.52).
slnko
29.01.06,09:31
Je to v najnovšej verzii 12.00.
liba2
29.01.06,11:20
Je to v najnovšej verzii 12.00.:) ďakujeme !:)
vaanja
29.01.06,14:23
Je to v najnovšej verzii 12.00.
tak som otestoval start verziu 12.02 (ci mam koli tej zostave kupovat podporu) a musim povedat, ze mate pravdu, je tam taka zostava, ALE LEN AK STE PLATCA DPH t.j. ja ako fyzicka osoba neplatca DPH sa k nej asi nedostanem... nechapem preco.:confused:
slnko
29.01.06,15:05
no máš pravdu, pri neplatiteľovi DPH takáto zostava nie je, to som nevedela ani ja. Asi preto je iba pri platiteľovi, že sa tam nachádza aj stĺpec DPH. Podľa mňa treba požiadať Kros, aby dorobili takúto zostavu aj pre neplatiteľa. Zatiaľ by som to použila tak, že na tú chvíľku, kým si vytlačím DL si prepnem v Režime účtovania, že som platiteľ a potom si to zasa vypnem.