rado3105
01.01.12,12:26
http://zlodeji.blogspot.com/ Odporucam si precitat ako SDKU, KDH, SMK, Malcharek, Penta, Anna Bubenikova rozkradli slovensky narod.

Dalej sa tam spomina vacsina mien vratane Miklosa, Dzurindu, Zajaca, Vilagiho, Bugara.... TIeto vsetky svine sposobili ze sme na hranici chudoby. Kym im zisky z nas rastu my sme zobraci. A kedze vsetko predali tak chcu biznisovat na nasom zdravi... Zabit vsetky tieto svine...
Dantess
01.01.12,11:49
No hlavne, že SMER je čistý a nemá s JT nič spoločné. Poviem ti jednu zlú správu, predvolebné kampane platia sponzori. A sponzori chcú svoje prachy späť.
Stanislav 1975
01.01.12,11:54
No hlavne, že SMER je čistý a nemá s JT nič spoločné. Poviem ti jednu zlú správu, predvolebné kampane platia sponzori. A sponzori chcú svoje prachy späť.
ja som síce Smer-ák, ale musím uznať že dantess má pravdu a je to tak všade- aj v USA- kto stojí tak za republikánmi a demokratmi? všetko finančné skupiny...
buchač
01.01.12,12:27
No hlavne, že SMER je čistý a nemá s JT nič spoločné. Poviem ti jednu zlú správu, predvolebné kampane platia sponzori. A sponzori chcú svoje prachy späť.
...SMER je jak ľalia ...a pán predseda hotový anjel spásy ...kua ...


...ozaj a SNS kde ostala ???....a ďalšie strany ........každý si omočil ten svoj zobák , niekto viac - iný menej ...
marleau
01.01.12,12:29
Volím ĽS-NS.
Jediné rozumné pre Slováka.
Dantess
01.01.12,12:31
Ja nevolím... Tu nevidím ani to povestné menšie zlo. Ako skvelo napísal Búchač. Zobák si omočil každý a tak to bude aj v budúcnosti. Ale ruku na srdce, kto by si nezobral ?!
Stanislav 1975
01.01.12,12:33
Ja nevolím... Tu nevidím ani to povestné menšie zlo. Ako skvelo napísal Búchač. Zobák si omočil každý a tak to bude aj v budúcnosti. Ale ruku na srdce, kto by si nezobral ?!

Ani Noriku?:D-to by bola dobrá predsedkyňa vlády a Braňo minister vnútra...:D
buchač
01.01.12,12:38
Ani Noriku?:D-to by bola dobrá predsedkyňa vlády a Braňo minister vnútra...:D

...Norika skôr miesto Mikloša....Braňo - chruňo , jemu by aj pristalo byť na vnútre ...

...image na to majú obaja ...