DominikJ
02.01.12,16:25
Chcem sa opítať , čo mám robiť keď ma niekto podviedol na internete s obuvou , sľúbil že mi pošle šisto nové topánky a prišlo mi niečo iné a neozva sa .. Čo mám robiť ?
Stanislav 1975
02.01.12,15:49
asi nič- len sa poučiť do budúcna...
DominikJ
02.01.12,15:52
Nemôžem podať tresné oznámenie , kedže mám jeho adresu ?
arizona
02.01.12,15:59
Mozes sa obratit na policiu.
A treba tiez upozornit admina stranky...mrkni, ci neinzeruje dalej
Stanislav 1975
02.01.12,16:03
Mozes sa obratit na policiu.
A treba tiez upozornit admina stranky...mrkni, ci neinzeruje dalej
ako to bude dokazovať už teraz? to nedokáže nijako...Dokazné bremeno je na jeho strane...
DominikJ
02.01.12,17:23
Nie inzerát už zmazal,ale mám jeho adresu a dokazovať však mám správy na maily či to nestačí ?
nej
13.07.12,12:34
máš na neho všetky emaily? aj ten celkom prvý kde je záznam z akého inzerátu písal?
určite sa s tým dá niečo robiť. Kontaktuj ho ešte raz, žiadaj od neho jasné vyjadrenie... ak také už niečo pozadované bolo a nevyjadril sa.. zozbieraj všetko info a pokojne konaj aj cez políciu. riesi vacsie banality ako toto... ale pokojne sa pýtaj.. mozno s niecim pomozem.
mareko
14.07.12,06:02
máš na neho všetky emaily? aj ten celkom prvý kde je záznam z akého inzerátu písal?
určite sa s tým dá niečo robiť. Kontaktuj ho ešte raz, žiadaj od neho jasné vyjadrenie... ak také už niečo pozadované bolo a nevyjadril sa.. zozbieraj všetko info a pokojne konaj aj cez políciu. riesi vacsie banality ako toto... ale pokojne sa pýtaj.. mozno s niecim pomozem.


nej, odpovedáš na príspevok z 2. januára...myslím, že Dominik už v tejto chvíli tvoju pomoc neocení :-)