Livinka999
03.01.12,17:34
Dobrý večer! Vedel by mi prosím Vás niekto poradiť čo včetko potrebujem k tomu aby som si mohla otvoriť vlastný Salón? /nechtové študio/ Mám osvedčenie, to znamená že som absolvovala kurz. Najviac ma zaujíma čo všetko potrebujem mať v salóne čo sa týka hygieny, ďalej akú pokladňu si mám zakúpiť? Potrebujem reklamačný poriadok alebo ani neviem ...... . Prosím, ak mi vie niekto poradiť, poradte mi . Ďakujem!
Livinka999
03.01.12,16:38
Dobrý večer! Vedel by mi prosím Vás niekto poradiť čo včetko potrebujem k tomu aby som si mohla otvoriť vlastný Salón? /nechtové študio/ Mám osvedčenie, to znamená že som absolvovala kurz. Najviac  ma zaujíma čo všetko potrebujem mať v salóne čo sa týka hygieny, ďalej akú pokladňu si mám zakúpiť? Potrebujem reklamačný poriadok alebo ani neviem ...... . Prosím, ak mi vie niekto poradiť, poradte mi . Ďakujem!
arizona
04.01.12,05:30
janka6rd
04.01.12,13:36
Zdravím, klikla som si na ten odkaz, aby som sa dozvedela nejaké informácie, ale počítač odpovedal : "Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu." takže žiadna rada
lujza.j
06.01.12,20:16