szivics
04.01.12,08:43
Pekné ráno prajem,
prosím Vás môže mi niekto kto sa vyzná v programe MRP pomôcť. Neviem ako by som sa dostala po knihu pohľadávok a záväzkov.
ďakujem
szivics
04.01.12,09:46
Vie mi niekto pomôcť? Viem že faktúry sa dajú vytlačiť aj uhradené, neuhradené alebo všetky. Okrem Prijatých faktúr/vydaných, je v MRP možnosť evidovať ostatné záväzky/ pohľadávky, kde evidujem odvody do SP, ZP, dane a pod. Ale dá sa niekde nájsť už dotazovaná kniha záväzkov a pohľadávok ?
paťuška
04.01.12,12:28
Kniha pohľadávok=kniha vydaných faktúr + ostatné pohľadávky
Kniha záväzkov=kniha došlých faktúr+ostatné záväzky.

Nestačí ti to v tej podobe?
mizu24
04.01.12,12:33
Vie mi niekto pomôcť? Viem že faktúry sa dajú vytlačiť aj uhradené, neuhradené alebo všetky. Okrem Prijatých faktúr/vydaných, je v MRP možnosť evidovať ostatné záväzky/ pohľadávky, kde evidujem odvody do SP, ZP, dane a pod. Ale dá sa niekde nájsť už dotazovaná kniha záväzkov a pohľadávok ?

ale veď kniha záväzkov je v MRP Faktúry prijaté a kniha pohľadávok je pod názvom Faktúry vydané. Alebo som zle pochopila otázku?
szivics
04.01.12,15:22
No stačí mi to ale ja som myslela že či to neexistuje v jednom celku :-) ale asi nie... tak aj tak vďaka
szivics
04.01.12,15:37
mizu24: áno je dá sa chápať že to sú prijaté a odoslané FA, ale keď v ostatných záväzkoch mám tiež vedené nejaké položky, čiže len prijaté/odoslané FA nestačia..a mňa zaujímalo či nie je niekde ukrytá možnosť vytlačenie komplet knihy záväzkov/pohľadávok
ani1
07.01.12,10:46
poprosím o malú radu, mám jednu pohľadávku z roku 2008 - 66 EUR, čo s ňou? Nechcem aby mi tam visela :-))) Tie peniaze už aj tak neuvidíme, môžem ju akože dať do zoznamu úhrad, ale do PD nie?