monnica
04.01.12,13:33
Dobrý deň, prosím o radu / aj som čítala ostatné príspevky , ale neviem sa z toho vysomáriť:confused: /
Ešte som pracovnú cestu neriešila.
Zamestnanci išli na pracovnú cestu v rámci SR ktorá trvala 17 dní , pred odchodom dostali 8,80 eur. na deň na stravu. Takže za tých 17 dní nemajú nárok ešte aj na stravný lístok nie? Čiže neviem ako to mám zaúčtovať do mzdy. Za ostatné dni majú nárok na stravný lístok pretože už boli v mieste bydliska v práci, ale tých 17 dní neviem ako......prosím
ivka70
04.01.12,12:37
Na dni, kedy boli na SC nemaju narok na stravny listok.
Co nevies ako zaucotvat, ved hodiny budi mat na pracovne dni pocas tych 17 dni sluzobnu cestu a zvysok pracovnych dni riadna praca.
Narok na listky je pri dnoch bez SC.
monnica
04.01.12,12:50
Vo výplatnej páske to neviem špecifikovať, že 17 dní pracovná cesta a ostatné normálne s nárokom na stravný lístok. Alebo sa to nemusí? Ide mi o to , že na celkové odpracované dni bude málo lístkov vo výplatnej páske a to stravné , že dostali aj za tých 17 dní do tej pásky nejako neviem zadať. Alebo?
Tweety
04.01.12,17:46
,
Vo výplatnej páske to neviem špecifikovať, že 17 dní pracovná cesta a ostatné normálne s nárokom na stravný lístok. Alebo sa to nemusí? Ide mi o to , že na celkové odpracované dni bude málo lístkov vo výplatnej páske a to stravné , že dostali aj za tých 17 dní do tej pásky nejako neviem zadať. Alebo? Nárok na SL predsa do pásky nedávaš, tam je len suma, ktorú ma k úhrade ako zrážku.