vierka26
05.01.12,07:35
Ahojte, potrebujem poradit, co mam urobit ked nam netecie voda do wc..vrch neviem otvorit, lebo ked to chcem zdvihnut neda sa, nieco tam drzi...patria aj taketo opravy pod bytove druzstvo? Dakujem Vam za pomoc.
ivka70
05.01.12,06:48
To teda nepatria, taketo opravy, pod bytove druzstvo.
ak vam vsade inde voda tecie, tak WC je vlastnikom majitela bytu, tam si opravy hradi on sam.

Ak vam netecie voda, treba skontorlovat, ci nemate uzavrety privodny ventil.
a ten vrch z WC sa da tiez dat dolu, len treba vediet ako.
Asi najjednoduchsie je - zavolat k tomu niekoho, kto vie ako sa to rozobera.
alebo si zajdite do obchodu, kde cele WC predavaju, tak vam snad vysvetlia, ako na to :)
Stefan2005
05.01.12,06:54
....nezamrzla ?
vierka26
05.01.12,07:15
nezamrzla :D
vierka26
05.01.12,07:17
dakujem
KoxXxo
05.01.12,07:45
Pridaj fotky, určite Ťa bude niekto navigovať.
luja5
05.01.12,08:51
..vrch neviem otvorit, lebo ked to chcem zdvihnut neda sa ...
Je na vrchu také antikorové koliesko? Ak áno, tak to sa dá pootočiť a vybrať pomocou-vsunutím umelohmotného "hríbika", tým sa uvoľní a dá sa zložiť aj vrch. "Hríbik" je súčasťou dodávky WC, skús pohľadať, či nenájdeš. Ak nie, skús sa opýtať susedov, možno niektorí majú rovnaké WC. Alebo ak by si sa išla opýtať do obchodu, určite si napíš značku WC. My máme druhé WC, každé malo to koliesko na vrchu iného rozmeru a "hríbik" z jedného WC sa nedal použiť na druhé WC.
vierka26
05.01.12,14:09
presne to koliesko mi neslo nijako povolit, potom som zistila, ze co s tym..a uz je problem vyrieseny, len ja som teliatko do takych veci...preto dakujem za pomoc aj ked pre niekoho mozno jednoducheho problemu.