pepa2506
05.01.12,14:17
Ahojte všetci,
chceli by sme si dať obložiť betonové schody drevom.Rada by som vedela či máte niekto skúsenosti s Poliakmi,ak ano dajte vedieť ako Vám to dopadlo.Ak ste boli veľmi spokojný,napíšte mi aj nejaky kontakt.
Ďakujem, veľmi mi to pomôže.
marleau
05.01.12,18:25
Už som to tu raz písal,že neuznávam nákupy v Poľsku a podporujem obchody na Slovensku,no dve veci som v zahraničí predsa len nakupoval a to preto,že na Slovensku mi nebola preukázaná potrebná kvalita,aj keď nepopieram,že niekde existuje.Jednou z dvoch komodít bola dubová špárovka,ktorou som riešil početné schodiská.S kvalitou ako aj cenou som bol spokojný,robotu som si robil sám,preto tú neviem ohodnotiť.No myslím,že dobrý slovenský stolár vám to urobí s poľským materiálom k vašej spokojnosti,no nebude to otázka jedného dňa,čo pri dodávateľovi aj s montážou z Poľska nemusí byť lacnejšie.
pepa2506
08.01.12,11:41
Ďakujem za odpoveď,aj my nakupujeme na Slovensku,hlavne kvôli záruke.Len ma to zaujma keď každý kto stavia alebo prerába ide do Poľska.Preto by som rada vedela koľko by ma to schodisko stálo tam,tu už mám spravenú cenovú ponuku.No uvidíme.
marleau
08.01.12,15:24
Nie je schodisko ako schodisko,nie je dodávateľ ako dodávateľ,tu Vám cenu nepovieme ani keby sme ako chceli.
boldizar6b
19.01.12,09:54
Najdôležitejšie je ak chcete aby Vám to robili poliaci aby ste boli pritom pretože niektoré firmy "lacné" majú toľko zákazok že chcú všetko spraviť čím skôr aby išli ďalej a tak potom vyzerá aj kvalita práce. A myslím že určite aj na slovensku nájdete nejakú firmu/ živnostníka čo Vám to spraví za dobrý peniaz a kvalitne
mendo933
20.01.12,05:48
Ďakujem za odpoveď,aj my nakupujeme na Slovensku,hlavne kvôli záruke.Len ma to zaujma keď každý kto stavia alebo prerába ide do Poľska.Preto by som rada vedela koľko by ma to schodisko stálo tam,tu už mám spravenú cenovú ponuku.No uvidíme.
V PL 25€ schodovy stupen, buk 40mm hruba skarovka, uz aj opracovany, bez montaze
Tu za to nekupis ani surovu skarovku, nie to este hotovy vyrobok. V profile mam napisane, kde sa daju tie schodnice kupit
Jack_spk
21.01.12,16:43
Mne robil obloženie schodov p. Jakubec /0908061425/ z Pov. Bystrice a bola to 100% robota. Schody ma vyšli 1700€ aj so zábradlím - 4 cm škárovka. Ostatní chceli za to isté alebo horšie /lamináty a pod./ od 3000 do 5000.
marleau
21.01.12,18:06
V PL 25€ schodovy stupen, buk 40mm hruba skarovka, uz aj opracovany, bez montaze
Tu za to nekupis ani surovu skarovku, nie to este hotovy vyrobok. V profile mam napisane, kde sa daju tie schodnice kupit
Určite nie na točité schodisko.
kubiskoo12
01.03.13,08:29
Mne robil obloženie schodov p. Jakubec /0908061425/ z Pov. Bystrice a bola to 100% robota. Schody ma vyšli 1700€ aj so zábradlím - 4 cm škárovka. Ostatní chceli za to isté alebo horšie /lamináty a pod./ od 3000 do 5000.

aj mne robil schody pán Jakubec a tiež za takú cenu , za ktorú by mi to asi ťažko niekto spravil okolo 1200 eur tiež hrúbka 4 cm ale ja som nemal zábradlie. Mimochodom robil mi aj dvere a som s jeho výrobkami maximálne spokojný
papap
23.09.13,11:24
ahoj, hovorí sa že ked najdes ciapku od poliaka na zemi, este do nej kopni :))) ale nie, teraz vazne, aj ja sa snazim poliakov obist veeeelkym oblukom. aj ked koniec koncov, mnoho stolarskych vyrobkov, kupovanych u nas, je koniec koncov polskych. Mne jeden znamy odporucil pana J.Bacu, samozrejme slovak.boli sme velmi spokojny , bol ustretovy, dodrzal termin, aj cena nebola najhorsia a hlavne ju nenavysoval ako to mnohi robia nakoniec. skus si pozriet ma aj ineternetovu stranku www.stolarstvobaca.sk
kopaniciar
09.02.14,18:52
Tu máte pekné inšpirácie obkladov betónových schodísk: http://www.schody.sk/obklady-schodov.html
markmark
18.03.15,19:01
za dobru cenu sa daju schody oblozit aj tymto http://dom.bazar.sk/11859891-drevene-oblozenie-schodov