sf777
05.01.12,16:06
Ak by niekto vedel tak by som chcel poradiť s týmto makrom. V žltom poli by sa mal objaviť výsledok, ktorý by mal byť definovaný zo zeleného zoznamu (poľa). Jednotlivé mesiace by sa mali prepínať zobrazeným tlačítkom v exceli. No po kliknutí na tlačítko a pred zmenou mesiaca by malo vyskočiť okno s otázkou "Naozaj chcete zmeniť aktuálny mesiac ?" Na výber by bolo "ANO" "NIE". Ďakujem za rady a pomoc. Pripájam screen aj dokument.

http://imagestorage.hu.cz/screen_Slavo-zzbbjhfwkpggqfvufrladxzowglcki.png
marjankaj
05.01.12,15:45
Naozaj geniálne.:eek:
sf777
05.01.12,15:46
Naozaj geniálne.:eek:
genialny bude skor ten kto to vyriesi
marjankaj
05.01.12,19:08
Veď ti stačilo kliknúť na tú žltú bunku a vybrať si príslušný mesiac.:---
Ale nech tu máš aj makro. Ale pokec si k tomu urob sám:rolleyes:
marjankaj
05.01.12,19:17
A ešte jeden
Stefan2005
05.01.12,19:26
..No po kliknutí na tlačítko a pred zmenou mesiaca by malo vyskočiť okno s otázkou "Naozaj chcete zmeniť aktuálny mesiac ?" Na výber by bolo "ANO" "NIE".

... nechápem význam zvýrazneného (resp. praktickosť); veď keď nechtiac kliknem na tlačítko "zvýšiť" mesiac, tak kliknem na "znižiť" a mám to; a to nehovorím, ak chcem napr. povýšiť naraz o päť mesiacov... význam by som videl iba vtedy, ak zmena mesiaca vyžaduje zložité prepočty...

P.S. ... ako vidím, Jano svojím druhým súborom čítal moje myšlienky...
sf777
05.01.12,19:39
Ta otazka samozrejme neni dolezita, ale nechcel som zakladat ete dalsiu temu tak som to nejako spojil a vyuzijem to pri inej prilezitosti. Vsetkym velke dik a klobuk dole :-)