veverka66
06.01.12,09:22
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť, čo sa týka vytvorenia analytického účtu k účtu 221. SRO má podnikateľský účet založený vo FIO banke, ku ktorému dostali jeden účet pre SR a jeden pre ČR (číslo účtu je rovnaké, len kód banky je rozdielny). Chcela by som sa opýtať, či môžem v účtovnom rozvrhu vytvoriť analitické účty pre každý tento účet? Alebo ako by to bolo v tomto prípade? Ďakujem veľmi pekne za rady.
Tweety
06.01.12,08:30
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť, čo sa týka vytvorenia analytického účtu k účtu 221. SRO má podnikateľský účet založený vo FIO banke, ku ktorému dostali jeden účet pre SR a jeden pre ČR (číslo účtu je rovnaké, len kód banky je rozdielny). Chcela by som sa opýtať, či môžem v účtovnom rozvrhu vytvoriť analitické účty pre každý tento účet? Alebo ako by to bolo v tomto prípade? Ďakujem veľmi pekne za rady. Môžeš, aj analytické účty si ÚJ zriaďuje podľa svojich potrieb.
veverka66
06.01.12,08:34
Ďakujem veľmi pekne, nebola som si istá. Ešte by som sa opýtala, či na účte 261 je dobré si spraviť analytiku?
Tweety
06.01.12,08:37
Ďakujem veľmi pekne, nebola som si istá. Ešte by som sa opýtala, či na účte 261 je dobré si spraviť analytiku? Áno, budeš mať lepší prehľad.
veverka66
08.01.12,16:51
Ďakujem za odpoveď :)