miro919
06.01.12,13:54
kupil som vyherny tiket od suseda cena x e ja som mu zaplatil xx e pacilo sa mu to peniaze mi pozicala babka lebo pracovala cely zivot tak mala nasetrene ale babka bola chora a umrela mne nechala tiket ja som zan dostal xy e ale susedko vlozil peniaze do zahranicnej banky lebo tam su v bezpeci ale teraz musi deklarovat odkial ich zobral a chce odo mna az poviem ako to bolo ale ja nemam cas uz nato ani tiket a on stale ma otravuje co mu mam povedat
marleau
06.01.12,13:01
Možno som nechápavý,ale ja tomu nerozumiem.
Rozalka
06.01.12,13:05
To je námet filmu?
Tweety
06.01.12,13:05
kupil som vyherny tiket od suseda cena x e ja som mu zaplatil xx e pacilo sa mu to peniaze mi pozicala babka lebo pracovala cely zivot tak mala nasetrene ale babka bola chora a umrela mne nechala tiket ja som zan dostal xy e ale susedko vlozil peniaze do zahranicnej banky lebo tam su v bezpeci ale teraz musi deklarovat odkial ich zobral a chce odo mna az poviem ako to bolo ale ja nemam cas uz nato ani tiket a on stale ma otravuje co mu mam povedat Kúpil si ho od suseda, alebo ti ho teda dala babka? Napísal si to zmätočne.
ewita888
06.01.12,13:08
JankaO
06.01.12,13:09
Ta to whirlpool, ta ne? "Preprali babkine peniaze"
Tweety
06.01.12,13:11
Ta to whirlpool, ta ne? "Preprali babkine peniaze" Ta to sa mi nezdá, že by babka mala špinavé peneži.
JankaO
06.01.12,13:14
babka asi nemala žiadne a keďže sa to nedá dokázať, možno to bol dobrý prací prostriedok
misoft
06.01.12,13:15
Dobrá krimi zápletka! A asi je určená pre tulene na severnom póle, modifikácia pre tučniaky na južnom póle.
buchač
06.01.12,13:34
kupil som vyherny tiket od suseda cena x e ja som mu zaplatil xx e pacilo sa mu to peniaze mi pozicala babka lebo pracovala cely zivot tak mala nasetrene ale babka bola chora a umrela mne nechala tiket ja som zan dostal xy e ale susedko vlozil peniaze do zahranicnej banky lebo tam su v bezpeci ale teraz musi deklarovat odkial ich zobral a chce odo mna az poviem ako to bolo ale ja nemam cas uz nato ani tiket a on stale ma otravuje co mu mam povedat´
...čo máš povedať susedovi otravníkovi ???.......a ani nejak ma nič nenapadá ....

ALE TEBE by som teda VEDEL , lebo.......aj varianty by si dostal :

- slušne
alebo
- po slovensky - írečito
lujza.j
06.01.12,13:45
misoft
06.01.12,17:06
BTW: tiket -pokiaľ vyhá - je to doklad pre stávkovú kanceláriu (miesto) o oprávnenosti výhry. Teda nezostáva po vyplatení výhry v ruke výhercu -najmä ak je nejaká väčšia suma (nad 1000€) - nevypláca sa pri "termináloch", ale na "ústredí" Tiposu!
Toto, čo tu vypisuje - to je vyslovená fantagasmória - robí si z náš našich deväť :D:D:D