tonkat
29.01.06,23:30
Ako sa dá zistiť počet položiek v Omege? Myslím tým počet riadkov účtovania, nie počet dokladov. Lebo počet dokladov mi je jasný, ale keď má niektorý doklad viac položiek, napr. fa - rozúčtovanie, alebo interný doklad, napr. mzdy má tiež viacej položiek. Poradí niekto? Vďaka.
ormika
30.01.06,05:38
Ahoj Tonkat, ak pôjdeš do prehľadu, denník účtovných zápisov, tam si vyberieš účet (všetko), okruh, evidencia, číselný rad (všetko), stlačíš obnov (alebo to máš automaticky, že sa ti to otvorí, nepoznám tvoje nadstavenie), dolu v účtovných položkách stlačíš tlačislo tlač a ďalej postupuješ ako pri tlači. A takto krásne vidíš, čo si napr. denne zaúčtovala, koľko položiek. No musíš si to sama spočítať. Ak budeš ešte niečo potrebovať, ozvi sa.
tonkat
30.01.06,06:11
Ahoj Tonkat, ak pôjdeš do prehľadu, denník účtovných zápisov, tam si vyberieš účet (všetko), okruh, evidencia, číselný rad (všetko), stlačíš obnov (alebo to máš automaticky, že sa ti to otvorí, nepoznám tvoje nadstavenie), dolu v účtovných položkách stlačíš tlačislo tlač a ďalej postupuješ ako pri tlači. A takto krásne vidíš, čo si napr. denne zaúčtovala, koľko položiek. No musíš si to sama spočítať. Ak budeš ešte niečo potrebovať, ozvi sa.
Ďakujem, pomohla si mi. Hľadala som to v evidencii, ale toto ma nenapadlo. Vďaka ormika.
ormika
30.01.06,06:13
Nie je za čo, vďačne. :)
jess
30.01.06,06:36
....a keď sa ti nechce rátať ručne, tak si daj výstup na obrazovku a potom EXPORT do Excelu a tam máš riadky očíslované :):D:)
tonkat
30.01.06,06:47
....a keď sa ti nechce rátať ručne, tak si daj výstup na obrazovku a potom EXPORT do Excelu a tam máš riadky očíslované :):D:)
Po stlačení obnov, ako mi poradila ornika, vľavo dole vedľa tlačítka tlač je okienko - počet zobrazených/označených/všetkých/ záznamov, zrejme aj toto číslo je to čo hľadáme. Netraba vytvárať ani tlačovú zostavu na obrazovku, alebo do excelu.