Carl
30.01.06,06:48
Používam MRP JU Win a nejde mi v peňažnom denníku Hromadná tlač pokladničných dokladov. Odskúšal som všeličo, ale nič. Stále mi vypisuje, že "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)".
Ďakujem.
lenkak
30.01.06,15:52
Asi si budeš musieť počkať na novú verziu, a dúfať, že tento nedostatok sa im podarí odstrániť. Alebo podať požiadavku priamo na nich.
Carl
30.01.06,16:11
Myslel som si to, ale aj tak ďakujem.
lenkak
06.02.06,19:14
Pri tlačení hromadných pokl. dokladov treba zadať aj prefix, ak je nadefinovaný.
Napr: tlačiť od čísla: P001 do P003. Záleží od číslovania.
katkasabka
22.03.07,10:11
Pozdravujem a prajem dobru chuť.
Potrebujem vytlačiť MRP WIN PU hromadne VPD aj s rozučtovanim, no ako sa tu pozeram, hladam a citam, neviem ci dospejem k uspesnemu zaveru, kedze to tu uz bolo spominane.
Potrebuj teda vytlacit vela vela VPD so vsetkymi nalezitostami, no ked si dam a)cestu: vystupy- hromadna tlac - pokladnicny doklad- cislo od-do = tak mi vytlaci krasne doklady no bez rozuctovania ktore potrebujem a ktore tam ma byt, vsak?
b)cestu:vystupy-pokladnicny doklad-zvolim vhodnu predlohu =tlaci mi to z rozuctovanim, sice bez ICO, ale s IC DPH,no je to velky format a musela by som to tlacit po jednom, co by trvalo dost dlho.
upravovala som tuto predlohu tak aby mi to vyhovovalo co najlepsie, no nedarilo sa mi posunut horny okraj uz v mojej editovanej predlohe.
takze vas prosim o pomoc,ci sa to da nejak rozumne riesit, alebo to zlyha na technickych problemoch.
velka vdaka
mysimis
22.03.07,15:29
Keď ideš vo výštupoch na hromadnú tlač dokladov, predloha výstupnej zostavy, tam si nastavíš pokladničný Ti na 1 stranu 3 ks takýchto dokladov.
Skús a daj vedieť.
katkasabka
23.03.07,05:53
Ano suhlasim, to viem, ale nemam tam to rozuctovanie ktore by malo byt na kazdom PD, vsak?
mysimis
23.03.07,06:55
Ale tam to rozúčtovanie je. Akú verziu programu vlastníš?
katkasabka
23.03.07,07:06
Mam 4.60 a neviem ci som vas nezaviedla tym, ze chcem na vydavkovych dokladoch aj predkontacie uctov.
Valika
23.03.07,07:11
Pekný den prajem, to sa teším že sa dajú tlačiť takéto doklady.
mysimis
23.03.07,07:24
Mam 4.60 a neviem ci som vas nezaviedla tym, ze chcem na vydavkovych dokladoch aj predkontacie uctov.
Katkasabka, ale mne to tlačí aj s tou predkontáciou.
mysimis
23.03.07,07:28
Takže už som na to prišla prečo Ti to netlačí. Máš verziu programu, ktorá túto tlač ešte nepodporovala. Odporúčam Ti predplatiť si uprgrade cez internet a vždy keď je nová verzia tak si ju stiahneš.
katkasabka
23.03.07,07:31
no super. upgrade mam predplateny len nestiahnuty. (robí to sef)
vies mi prosim povedat od ktorej verzie to je zapracovane v programe, prosim?
mysimis
23.03.07,07:32
V 4.80 je to určite.
katkasabka
23.03.07,07:35
tak som sa teraz pozrela na stranku mrp a nasla som to vo verzii 4.7.
tak ti velmi pekne dakujem za pomoc:)
mysimis
23.03.07,07:38
Keď máš zaplatený upgrade tak si to pravidelne sťahuj a máš vždy aktuálny program. Už Ti teraz odporúčam stiahnuť si najnovšiu verziu uprade.
simonka
27.03.07,05:16
Poradte ako vylačiť likvidačné listy faktúry. Chcela buy som vytlačiť niekoľko naraz a neviem ako na to. ďakujem
Antonia1
27.03.07,05:55
Poradte ako vylačiť likvidačné listy faktúry. Chcela buy som vytlačiť niekoľko naraz a neviem ako na to. ďakujem
musíš vytlačiť len po jednom, nedá sa tlačiť hromadne čo je škoda
simonka
27.03.07,07:31
Ďakujem za odpoveď
lenkalopuchova
16.04.07,10:52
Hromadná tlač dokladov ide, ale v tom prípade mi na pokladničných dokladoch nezobrazí od koho sú peniaze prijaté, resp. komu boli vydané.
Takže potom tlačím po jednom alebo ručné vypisovanie P a VPD.
A zároveň mi v tomto programe chýba hromadné prečíslovanie dokladov. Ak náhodou zabudnete zaúčtovať jeden doklad, nič iné nezostáva, len prečíslovať doklady pekne postupne jeden po druhom.
adinka55
17.04.07,07:47
mne tie adresy tam dava, nakolko v kazdom doklade existuje kolonka ICO, vyberiem si adresu z adresara a ked dam hromadnu tlac, tak adresy tam mam.
adinka55
17.04.07,07:49
musíš vytlačiť len po jednom, nedá sa tlačiť hromadne čo je škoda

skus tlacit cez hromadnu tlac - vyber si predlohu 03 Vnutorny zuctovaci doklad.