dino112
07.01.12,17:34
Zdravím
Neviem čí som v správnej sekcii ale skúsim. Chcem sa opýtaťpodnikateľky nápad „inkasný pracovník“ pre jednu nemenovanú firmu. Treba na to živnosťto mi je jasne: zaujímajú ma odvody, sú prvý rok dobrovoľné alebo to už neplatí?Koľko stoji založenie živnosti A REALNY ZAROBOK TAKEJTO PRACE , keďže od spomínanejfirmy som priamu odpoveď nedostal. Nachádza sa tu človek ktorý to už robil?
Ďakujem
veronikasad
07.01.12,16:35
a čo budeš inkasovať ?
mimosin
07.01.12,18:06
Nemyslel si - Kuriér/doručovateľ?


http://www.pozicie.sk/doprava-spe dicia-logistika/kurier-dorucovatel
blavaciko
07.01.12,18:15
nie, mysli inkasny pracovnik - jedna nemenovana spolocnost zaoberajuca sa "pozickami priamo do domu" zamestnava zivnostnikov, ktori chodia po domacnostiach a vyberaju tyzdenne/mesacne splatky...
Stanislav 1975
07.01.12,18:31
nie, mysli inkasny pracovnik - jedna nemenovana spolocnost zaoberajuca sa "pozickami priamo do domu" zamestnava zivnostnikov, ktori chodia po domacnostiach a vyberaju tyzdenne/mesacne splatky...
tak tak blavaciko má pravdu- ja neviem kamarát to robil pre provident "inkasného pracovníka" , zarobil pár eur, žobračenku,akurát čo mu cigáni rozbili u nich doma mikrovlnkou hlavu...
či je zrovna toto práca rozumná-to neviem...
dino112
07.01.12,20:16
je to praca inkasny pracovnik pre profi credit.nieje to pravidelne vyberanie mesacniych splatok,to kazdy na ucet spolocnosti posiela,alebo postou.je to iba vtedy ak niekto dlzi alebo sa omeska so splatkou.prides za nim domov alebo mu zavolas ze ma dlh,bud pride exekutor alebo zaplati a podobne.To som chcel vediet ze ci to niekto robil kolko to mesacne vynasa cca,lebo vsade pisu provizia z vymozenej sumy...ci sa vobec oplati robit pre maly alebo velky zarobok.
Stanislav 1975
07.01.12,20:22
je to praca inkasny pracovnik pre profi credit.nieje to pravidelne vyberanie mesacniych splatok,to kazdy na ucet spolocnosti posiela,alebo postou.je to iba vtedy ak niekto dlzi alebo sa omeska so splatkou.prides za nim domov alebo mu zavolas ze ma dlh,bud pride exekutor alebo zaplati a podobne.To som chcel vediet ze ci to niekto robil kolko to mesacne vynasa cca,lebo vsade pisu provizia z vymozenej sumy...ci sa vobec oplati robit pre maly alebo velky zarobok.
Dino, a možem mať jednu intímnú otázku? si vysoký, holohlavý bezkrkáč? lebo ak nie tak ti velkú šancu nedávam,že niečo vymožeš...
dino112
07.01.12,20:29
joj keby len jednu daj aj viac otazko ked chces:)
nesom ani extra vysoky,vlasy mam.krk mam tiez.tak mne bolo povedane ze ziadne peste ani nieco podobne.Slusne,kludne,vysvetlit.
Stanislav 1975
07.01.12,20:34
joj keby len jednu daj aj viac otazko ked chces:)
nesom ani extra vysoky,vlasy mam.krk mam tiez.tak mne bolo povedane ze ziadne peste ani nieco podobne.Slusne,kludne,vysvetlit.
no ja by som do toho nešiel-ako som vyššie povedal-kamoš to robil a vieš títo neplatiči niesú vačšinou bežný ludia-to sú všelijaké socky( však,kto si už požičia len v nebankovke), ktorí ked neplatia tak sú agresívny a kamoš dopadol zle- uderili ho cigáni mikrovlnkou a odtiahli pod schodisko,tam sa naštastie o nejaké 2 hodiny prebral...
ja by som nešiel do toho-nožík mať v rebrách-nič moc pocit...
dino112
07.01.12,20:49
takze ani velke love v tom sa nedaju zarobit???ked uz take riziko.asi nie...
Stanislav 1975
07.01.12,20:52
takze ani velke love v tom sa nedaju zarobit???ked uz take riziko.asi nie...
podla mňa sa na tom nedá pre slušného občana slušne zarobiť- jedine,že by si mal pravačku jak Kličko Vitalij...:)
dino112
07.01.12,21:36
podla mňa sa na tom nedá pre slušného občana slušne zarobiť- jedine,že by si mal pravačku jak Kličko Vitalij...:)
:eek:tazko sa mi to priznava ale mas pravdu.skoda.dikes aspon nespravim hlupost.
j.sch
08.01.12,06:19
Veru u nás po dedine chodí jedna pani , všetci vedia prečo raz za týžden !

Aj do domov tých istých pravidelne. aj stále iné auto má /to ako kedy - nepravidelne/.

ale už som ju aj so zlomenou rukou videl - asi "spadla" a aj okuliare s hrubým rámom nosila.

Teraz už chodí s nejakým pánom /možno asistent :-) / alebo ochranka ?

Určite zarobí ked stále chodí .... ALE ???
dino112
08.01.12,08:59
tak mam to ist robit alebo nie:confused: