masuronike
08.01.12,11:58
Zdravím,

som tu nový, tak dúfam, že urobím všetko s kostolným poriadkom :)

Už vyše mesiaca mám premyslený plán s otvorením e-shopu s oblečením a potrebami pre deti, mám vybranú firmu, ktorá mi vytvorí e-shop, mám rozbehnutú dosť veľkú skupinu na facebooku, cez ktorú to chcem spropagovať a vybratého aj jedného dodávateľa zo Slovenska, ktorý vyrába oblečenie s vtipnou potlačou.

Problém však je, že nechcem predávať iba tieto výrobky, ale rád by som predával širší sortiment a tak prichádza otázka - kde nájsť čo najviac výrobcov/veľkoobchodov odkiaľ sa oplatí kupovať výrobky? Je nejaký web alebo miesto kde nájdem zoznam takýchto firiem? Oplatí sa kupovať od veľkoobchodov, alebo je lepšie kontaktovať priamo u výrobcu?

Ďalšou témou sú výrobky zo zahraničia - je možné nakupovať výrobky napríklad zo zahraničia? Viem napríklad, že momentálne je v Maďarsku celkom výhodné nakupovať v obchodoch a ja to tam nemám tak ďaleko. Môžem nakupovať výrobky priamo z obchodu a predávať ich u mňa?

Som nový tak dúfam, že mi niekto poradí a ja sa budem snažiť nejako pomôcť zase ostatným - však o tom takéto fóra sú.

Vopred ďakujem