matej37
09.01.12,15:13
Zákazník mi doniesol blu-ray prehravac, ze vraj je pokazeny. Ale nastastie som ho neposlal do servisu, ale som ho vo firme preskusal a zistil som, ze je vsetko v poriadku.

Ake storno poplatky mam od neho pytat za neopravnenu reklamaciu.

Inak mal som mu dat nejaky doklad o prevzati reklamacie, ked mi tovar osobne priniesol do firmy?


Aky mu mam dat doklad teraz, ked mu vydam tovar po reklamacii?

Mozem urobit tak, ze od neho nebudem pytat nic za neopravnenu reklamaciu, ak si pride tovar prevziat osobne, a tym padom mu nedam doklad?


DIKY
kopretinka
09.01.12,14:23
1.mal si mu dať doklad,keď si tovar od neho preberal,ako môžeš zobrať tovar bez vydania dokladu zákazníkovi???????
2.aké storno poplatky? za čo? :D
3.vrátiš mu tovar.....len som zvedavá,ako ten chudák dokáže,že Ti ten tovar naozaj dal,keď nemá doklad :confused:
Cecilia
09.01.12,14:29
Pri prevzatí reklamácie vypíšeš Reklamačný list, môžeš si ho aj sám vyrobiť, kde sú údaje o predávajúcom a údaje o kupujúcom. Ďalej popis reklamovanej závady od zákazníka a návrh na riešenie reklamácie.

Pri odovzdaní reklamovaného tovaru sa napíše vyjadrenie o posúdení reklamácie, prípadne popis odstránenia závady alebo výmeny tovaru.

Reklamačný list sa vydá 1x zákazníkovi, 1x zostáva predávajúcemu, obaja podpisujú pri prijatí reklamácie a pri prevzatí tovaru.

Odporúčam dodatočne vystaviť Reklamačný list a podpísať oboma stranami. Hlavne s úsmemov a zachovaním dobrých vzťahov.
Cecilia
09.01.12,14:32
.....len som zvedavá,ako ten chudák dokáže,že Ti ten tovar naozaj dal,keď nemá doklad :confused:[/QUOTE]

prečo by to predávajúci robil? je predavač alebo zlodej? Tovar je treba odovzdať takým spôsobom, aby zákazník bol rád, že ním zakúpený tovar je funkčný a aby sa z neho mohol tešiť, keď si ho zakúpil.
arizona
09.01.12,14:41
Prepac,budem protivna...ale ako mozes fungovat ako predajca,ked neovladas zakladne veci????

Trochu potrap PC.Pouzi google a studuj zakony, urcite sa ti to zide...;)
kopretinka
09.01.12,14:41
.....len som zvedavá,ako ten chudák dokáže,že Ti ten tovar naozaj dal,keď nemá doklad :confused:

prečo by to predávajúci robil? je predavač alebo zlodej? Tovar je treba odovzdať takým spôsobom, aby zákazník bol rád, že ním zakúpený tovar je funkčný a aby sa z neho mohol tešiť, keď si ho zakúpil.[/QUOTE]
neviem,či je zlodej,ale určite nepozná svoje povinnosti.To sa fakt dosť skoro pýta,že čo má robiť....:eek:
matej37
09.01.12,14:59
Inak mám e-shop, takze som to skusal doma (cize vo firme doma)

Diky za rady. A kde to mám násť? Kde to píšu?

Takže teraz, keď si príde po tovar osobne a bola to neoprávnená reklamácia, tak mu mám aký doklad vystaviť? A na koľko EUR za neopravnenu reklamaciu?
kopretinka
09.01.12,16:36
Inak mám e-shop, takze som to skusal doma (cize vo firme doma)

Diky za rady. A kde to mám násť? Kde to píšu?

Takže teraz, keď si príde po tovar osobne a bola to neoprávnená reklamácia, tak mu mám aký doklad vystaviť? A na koľko EUR za neopravnenu reklamaciu?

:eek::eek::eek::eek:
tak neviem,si blbý ty alebo my?
camozzi
09.01.12,17:00
Spravil si chybu, lebo si zakaznikovi nedal reklamacny formular. Ten by mal byt sucastou reklamacneho poriadku a mal by ho mat zakaznik k dispozicii. Vzor RF najdes trebars TU (http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=reklamacny%20formular&source=web&cd=10&ved=0CGcQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fwww.webareal.sk%2Ffotky2800%2Ffot os%2F_c_11Reklamacny-formular.pdf&ei=0ikLT--EFIzrOcz3_M4M&usg=AFQjCNGTWHvg83D-OFpLXBiSG1ZxA06AIA&sig2=Qt55RwZz0x9YAmudMwLHkA&cad=rja), ale je toho plny Google - staci hladat. Zaraza ma, ze si nedodrzal zakonny postup a este chces od zakaznika pytat peniaze za neopravnenu reklamaciu. Koledujes si o kontrolu zo SOI. Pytat peniaze za neopravnenu reklamaciu je neeticke.
matej37
09.01.12,21:41
Do piči, tak ja mu mám na vlastné náklady posielať tovar, ktorý nie je vadný? Už Vám všetkým jeblo? Teraz si nejaký cocot zmyslí, že mu nejde nejaký tovar, ja musím platiť dopravu do servisu, zo servisu a bude mi to 300 razy vracať a ja budem platiť ako taký cicot, či čo? Camozzi ty si riadny cocot, ze za neopravnenu reklamaciu nemam pytat peniaze.
blavaciko
09.01.12,23:45
matej37, nebud taky nazhaveny...
ako sam vravis, tovar si do servisu neposielal, takze vo co gou?
a ano, ak by si ho aj posielal, tak zial, zakon je tak postaveny ze ziadne peniaze od zakaznika nemas pre co ziadat, akurat by si mohol dostat celkom pekne mastnu pokutu od statnych organov.

Keby ti to zakaznik posielal postou a reklamacia by bola opravnena, tak by si mu dal aj postovne mi chces povedat? nie, nedal...

okrem ineho nie si povinny mu to posielat postou, moze si pre to prist osobne, ked to osobne aj priniesol...
spire011
10.01.12,08:43
Velke mnozstvo e-shopov, a to aj znamych (namatkovo Agem) si uctuje poplatok za neopravnenu reklamaciu. Konaju teda vsetky tieto e-shopy protizakonne?
camozzi
10.01.12,08:47
Asi na tom si na tom v podnikani dost zle, ked si nuteny oberat ludi na reklamaciach. Najprv si precitaj platnu legislativu a potom urazaj. Prajem skoru navstevu SOI.
matej37
10.01.12,13:18
Inak aku velku pokutu by som dostal od SOI, keby som vybral peniaze za neopravnenu reklamaciu?
camozzi
10.01.12,13:29
Takým ako ty by som ani oprávnenie na podnikanie nedal.
matej37
10.01.12,13:58
Asi na tom si na tom v podnikani dost zle, ked si nuteny oberat ludi na reklamaciach. Najprv si precitaj platnu legislativu a potom urazaj. Prajem skoru navstevu SOI. Ty si strasny ....., co ty nato?
camozzi
10.01.12,14:37
Na túto otázku si dokážeš odpovedať aj sám - pohľadom do zrkadla.
Chobot
10.01.12,15:24
Ty si strasny ....., co ty nato?

Matej, poprosím ťa, aby si v rámci diskusie dodržiaval pravidlá slušného správania a nepoužíval nadávky a vulgarizmy. Ak nesúhlasíš s odpoveďou iného diskutujúceho, môžeš to vyjadriť aj slušne - uvedením svojich argumentov a svojho názoru. Ak budeš naďalej porušovať etiketu porady, môžeš dostať dočasné, alebo úplné vylúčenie.