nenaa
10.01.12,13:57
Ospravedlňujem sa všetkým sa chaos. Bola to moja chyba. Uvediem to na pravú mieru. Najprv som myslela, že človek, ktorý poškodil pc je ochotný zaplatiť za opravu, ale on nie je ochotný ani to. Začal dokonca tvrdiť, že on to nebol. Pritom sú svedkovia, ktorí ho videli. Je nejaká možnosť , ako dostať od neho aspoň peniaze na opravu?
ivka70
10.01.12,13:10
Znamy si je vedomy, ze ti NB poskodil a chce ti zaplatit opravu NB.
Tiez nevidim dovod, preco by ti mal platit polovicu ceny NB (ono ta oprava tiez nebude lacna).
misoft
10.01.12,16:50
No prístup "známeho", že zaplatí opravu NB je rozumný - tým uznáva, že ho poškodil. Ale aby zaplatil 1/2 ceny NB http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/99.gif,
veď potom nebude na polovicu vlastniť.
A v tom, že si máš dávať na svoje veci (drahé) pozor - v tom má čiastočne pravdu.
otázka
10.01.12,17:10
Mne sa toto tiež stalo, dcéra ho obliala kakaom, NB sme mali dokonca ešte v záruke. NB šlo naštartovať, no nefungovalo zhruba 1/2 klávesnice.Zaniesli sme ho do predajne, kde sme ho zakúpili. Určenie diagnózy 20 € a oprava by vraj stála 400 € :eek:. Nakoniec nás to vyšlo 50 € aj s robotou cez teraz už známeho, ktorý to vymenil, lebo tam bol niekde skrat.
bodliak
10.01.12,17:18
Nevahajte a berte zaplatenie opravy.
Ta oprava totiz moze stat viac, ako je polovica ceny NTB !
Chobot
11.01.12,07:30
,

nenaa, to, že si už dostala poradené na tvoj problém, neznamená, že téma sa má automaticky zmazať. Keby sa to tak robilo, tak by tu neboli žiadne staré témy a každá otázka, aj taká, čo sa v minulosti riešila, by musela byť riešená znova a poraďáci by museli svoje príspevky písať znova. Nikdy nevieš, či sa niekto nenájde, komu táto téma pomôže, lebo bude v podobnej situácii.

Navyše vymazaním témy sa vymažú príspevky všetkých, ktorí mali snahu ti pomôcť a dali si tú námahu napísať svoj názor či radu.

Téma sa maže len z opodstatnených dôvovov - napr. ak je duplicitná, ak obsahuje len urážajúce príspevky, ak je nevhodná (na poradu nepatria napr. politické, náboženské témy, témy o interupciách). Takže z toho dôvodu tému nevymažem a ponechávam ju, aj keď si žiadala vymazať.
nenaa
11.01.12,09:47
Žiadala som o vymazanie, lebo som sa pýtala kvôli známej, ktorej sa to stalo. Ale zistila som, že veci sa majú úplne inak a ten dotyčný si nechce priznať vinu. Keby som upravila text, tak by prvé odpovede boli "mimo".
arizona
11.01.12,10:48
Žiadala som o vymazanie, lebo som sa pýtala kvôli známej, ktorej sa to stalo. Ale zistila som, že veci sa majú úplne inak a ten dotyčný si nechce priznať vinu. Keby som upravila text, tak by prvé odpovede boli "mimo".
...a teraz myslis to vyzera lepsie? Teraz su mimo temy vsetky odpovede,lebo na NIČ! nenavazuju...

Ked si sa dozvedela nove skutocnosti, stacilo napisat do dalsieho prispevku,nech to ma suvis...