siinaa
10.01.12,14:04
Dobrý deň, poraďáci!
Chcem sa spýtať, či mi vie niekto povedať, ako začať, keď chcem sama navrhovať motívy na látky, čiže látka nebude čisto zelená napr., ale buú na nej rôzne ornamenty, kvety, listy a podobne. Musim mať nejaky program alebo čo všetko????
Don133
11.01.12,04:46
Hmm zaujímavý nápad a kto bude od teba kupovať návrhy alebo pre teba látky? Od toho závisí aj vybavenie, ktoré si môžeš dovoliť.
siinaa
11.01.12,07:08
To ma nenapadlo, že by si niekto mohol kupovať tie návrhy, ja som myslela, že by to bola od návrhu látky až po potlač moja práca. Inak ďakujem za príspevok:D.
jess
11.01.12,07:09
hm... v dnešnej dobe.....na Slovensku....véééééľka odvaha !!!!!
Dáša_
12.01.12,05:17
Videla som také niečo. Ak sa nemýlim, bolo to na fleri - len je tam toho veľmi veľmi veľa a tak je problém to tam nájsť.

a tak sa tuším zadarilo :) http://www.fler.cz/blog/jak-se-rodi-sen
siinaa
12.01.12,07:07
Ježiši, ďakujem, Dášenka....inak mimo, ste mali meniny, tak nech sa darí:D
korela
12.01.12,09:14
Pre Jess:
Jedna lastovička jar nerobí, ale otvorí sezónu.
Som rada, ak tu niekto niekoho podporí.
Vďaka za každý opäť nový slovenský pôvodný výrobok.
Pre siinaa veľa šťastia.
Pre Dáša_ vďaka za navigáciu.
siinaa
12.01.12,19:43
To je pekné, ďakujem:D
Patricia44
12.01.12,21:36
Myslím že máš skvelý a originálny nápad ktorý chýba v našom štáte. Nedaj sa odradiť negatívnymi názormi, lebo v tom je chyba, že ľudia sa boja krízy (atd) a tým pádom štát sa nerozvíja. Väčšinu výrobkov musíme kupovať vonku lebo u nás také nie je a tým pádom robíme tržbu a prispievame k rozvoju susedných štátov našimi peniazmi. A oblečenie a iné výrobky vyrobené z látok sa kupujú a sú potrebne stále, takže len do toho. U nás takéto nápady chýbajú lebo myslím (opakujem) že ľudia majú len strach zo všetkého a je to škoda lebo sme pracovitý národ a našu silu predávame pre zahraničie. Držím ti palce a úplne som si istá že budeš mat úspech. Kiežby bolo takých ľudí viac ako ty, boli by sme dávno ďalej...