Alena Medvedzie
30.01.06,10:31
Chcela by som poradiť. Od apríla ideme prijať zamestnanca do predajne nábytku. Teraz je momentálne zamestnaný inde, ale chce sa k nám počas s vojho voľna zaúčať. Tak neviem aku zmluvu, dohodu alebo doklad ,by som mala urobiť, ktorým by sme boli krytý, keby prišla kontrola. Ď
Gituška
30.01.06,09:39
predpokladám správne ak myslím, že za to nebude dostávať nič ?
ajobs
30.01.06,13:02
Chcela by som poradiť. Od apríla ideme prijať zamestnanca do predajne nábytku. Teraz je momentálne zamestnaný inde, ale chce sa k nám počas s vojho voľna zaúčať. Tak neviem aku zmluvu, dohodu alebo doklad ,by som mala urobiť, ktorým by sme boli krytý, keby prišla kontrola. Ď

Pracovnoprávne predpisy nepoznajú zaúčanie, musí mať PZ alebo DoVP.
Tweety
30.01.06,13:04
Pracovnoprávne predpisy nepoznajú zaúčanie, musí mať PZ alebo DoVP.
Zaúčanie? v PZ skúšobná doba.:eek:
Alena Medvedzie
30.01.06,13:58
Ide o to , že ona nebude brať žiadný plat. Ona sama sa chce učiť lebo je to pre ňu nový obor a veľmi jej na tom mieste záleží. Ja viem ,že na to je skušobná doba, preto sa informujem, lebo ona chce dopredu sa zaúčať a ja neviem či to legálne ide.
Tweety
30.01.06,14:03
Ide o to , že ona nebude brať žiadný plat. Ona sama sa chce učiť lebo je to pre ňu nový obor a veľmi jej na tom mieste záleží. Ja viem ,že na to je skušobná doba, preto sa informujem, lebo ona chce dopredu sa zaúčať a ja neviem či to legálne ide.
Môžeš ju zamestnanť na skrátený PP, alebo na dohodu. u PP problém je v tom, že ju musíš nahlásiť na všetky potrebné úrady a odvádzať odvody.
Gituška
30.01.06,14:08
Maja píšeš, že "môžeš", ale nemusí ju zamestnať, keď tam chce ísť len z vlastnej iniciatívy ? Alebo aj prílišná iniciatíva škodí?
ajobs
30.01.06,14:09
Ide o to , že ona nebude brať žiadný plat. Ona sama sa chce učiť lebo je to pre ňu nový obor a veľmi jej na tom mieste záleží. Ja viem ,že na to je skušobná doba, preto sa informujem, lebo ona chce dopredu sa zaúčať a ja neviem či to legálne ide.

Naozaj to ide len tak, ako píše Maja v nižšie uvedenom príspevku.:mee:
Buď pracovný pomer na skrátený úväzok ( napr. 1 hodina denne )-tomu potom zodpovedá mzda aj odvody, alebo dohoda o vykonaní prác (platíš len úrazové poistenie 0,8% z VZ).:)
Gituška
30.01.06,14:11
TONO, ale keď VZ = 0?
ajobs
30.01.06,14:11
Maja píšeš, že "môžeš", ale nemusí ju zamestnať, keď tam chce ísť len z vlastnej iniciatívy ? Alebo aj prílišná iniciatíva škodí?

Keď tam chce ísť z vlastnej iniciatívy, a bude tam pracovať bez právneho dôvodu ( a nie je napr. rodinný príslušník ), potom ide o nelegálnu prácu.:rolleyes: :(
ajobs
30.01.06,14:13
TONO, ale keď VZ = 0?

Nemôžeš dať niekomu VZ=0, keď platí, že minimálny VZ je aspoň minimálna mzda.
Je to tak, zadarmo sa už robiť nemôže, to bolo iba za totality, keď boli tzv. akcie Z (zadarmo).:D :D :D
Zita5
30.01.06,14:15
Keď tam chce ísť z vlastnej iniciatívy, a bude tam pracovať bez právneho dôvodu ( a nie je napr. rodinný príslušník ), potom ide o nelegálnu prácu.:rolleyes: :(


Dnes aj rodinný príslušník tam bez DoVP alebo PZ nemá čo robiť .:)
Gituška
30.01.06,14:16
Samozrejme TONO viem, čo hovorí legislatíva, že VZ je prinajmenšom min.mzda, ale potom bez toho, aby mala niečo v ruke/myslím DoVP resp. PZ/ tam nemôže ani vstúpiť.Čiže preto hovorím, že prílišná iniciatíva škodí.
ajobs
30.01.06,14:17
Dnes aj rodinný príslušník tam bez DoVP alebo PZ nemá čo robiť .:)

:eek: :eek: Ale mohol by tam byť povedzme na návšteve-toto reálne inšpektoráty práce a ÚP tolerujú:eek: :eek:
Gituška
30.01.06,14:18
ale keď je tam na návšteve nemôže predávať tovar ?
Tweety
30.01.06,14:20
ale keď je tam na návšteve nemôže predávať tovar ?
Návšteva a predávať tovar?
ajobs
30.01.06,14:20
ale keď je tam na návšteve nemôže predávať tovar ?

Samozrejme, že nie. To iba keď by bola niekde skrytá pred zrakmi verejnosti, napr. v sklade, v kancelárii apod.
Zita5
30.01.06,14:21
:eek: :eek: Ale mohol by tam byť povedzme na návšteve-toto reálne inšpektoráty práce a ÚP tolerujú:eek: :eek:
mimotemy
Môže aj nemôže . Podľa jednej relácie čo som videla v TV asi nie . To bolo v dobe keď bola akcia " Vietor " . Je to blbosť , ale možno si počul alebo sledoval , manželka mala v predajni manžela , náhodou prišla kontrola a pán manžel nakladal na káričku babičke dáke vrecko . A už bolo zle , dostala pokutu . Riešilo sa to cez nejakú reláciu ja neviem či to bola "Lampáreň" alebo čosi podobné . No bola som vtedy zhrozená postupom kontrolórov .:eek: :eek: :eek: :eek:
ajobs
30.01.06,14:24
mimotemy
Môže aj nemôže . Podľa jednej relácie čo som videla v TV asi nie . To bolo v dobe keď bola akcia " Vietor " . Je to blbosť , ale možno si počul alebo sledoval , manželka mala v predajni manžela , náhodou prišla kontrola a pán manžel nakladal na káričku babičke dáke vrecko . A už bolo zle , dostala pokutu . Riešilo sa to cez nejakú reláciu ja neviem či to bola "Lampáreň" alebo čosi podobné . No bola som vtedy zhrozená postupom kontrolórov .:eek: :eek: :eek: :eek:

mimotemy Ja viem, sú aj také prípady. Ale všetko, ako zvyčajne závisí od ľudí.
Teda od kontrolórov, aj od zamestnávateľov a ich zamestnancov.
Preto je najlepšie zamestnať ľudí, a nepokúšať osud.mimotemy
Alena Medvedzie
30.01.06,14:32
Ak by som ju zamestnala na dohodu, musela by som odvádzať iba úrazové a musela by mať minimálnu mzdu keby zaúčala iba niekoťko hodín mesačne?
ajobs
30.01.06,14:36
Ak by som ju zamestnala na dohodu, musela by som odvádzať iba úrazové a musela by mať minimálnu mzdu keby zaúčala iba niekoťko hodín mesačne?

1. odmena, ak bude stanovená podľa počtu hodín = počet hodín x minimálna hodinová mzda v príslušnom stupni náročnosti,
2. odvody = iba úrazové poistenie 0,8% z výšky vyplatenej odmeny.
Pri dohode treba dať pozor, aby nebola formulovaná na opakovane vykonávanú prácu, musí ísť o jednorazovú činnosť.
Alena Medvedzie
30.01.06,14:39
Jednorázová činnosť ako to mám rozumieť? Myslíš, že na ten môj prípad by to bolo možné? Veď pôjde len o zopár hodín podľa toho či bude mať voťno alebo chuť.
ajobs
30.01.06,14:43
Jednorázová činnosť ako to mám rozumieť? Myslíš, že na ten môj prípad by to bolo možné? Veď pôjde len o zopár hodín podľa toho či bude mať voťno alebo chuť.

Musíš tam dať napr. upratanie skladu, alebo jednorazové zosumarizovanie položiek v sklade, alebo založenie nových skladových kariet apod. Nemôže byť, napr. predavačka, skladníčka apod. Nesmie ísť o PRAVIDELNE opakovanú činnosť.
Alena Medvedzie
30.01.06,14:53
Ďakujem...
rada
30.01.06,15:21
Ak tam chce chodiť dobrovoľne tak nech tak ide každý deň ako ktorýkoľvek iný zákazník. Nech si všetko čo sa deje okolo predaja, ponuky ostatnými zamestnancami veľmi dobre všíma. Nech si posedí v nejakej sedačke, nech si robí poznámky. Nikto tým nebude porušovať zákon, nikomu z toho nevzniknú žiadne povinnosti. No a v skúšobnej dobe si všetko vyskúša naostro.