hanjel
10.01.12,17:40
Zdravím všetkých poradákov a prajem v novom roku len to najlepšie a hodne úspechov v práci.

Prosím ale zároveň aj o názor na tému paušálna mzda.Vôbec si neviem predstaviť ako by mala vyzerať pracovná zmluva a kedy sa vôbec uzatvára , nestretla som sa s tým, ide o to že zamestnávateľ trvá na tom aby pracovník mal vždy rovnakú čistú mzdu,ale pri riadnej PZ to nie je možné ak len nedá odmenu aby sa ČM dorovnala do jeho požadovanej výšky. Čítala som na internete o nejakom flexikonte pracovného času pri ktorom by sa dala stanoviť paušálna mzda ale zase asi len v hrubom. Prosím poraďte mi alebo aspoň vyjadrite svoj názor.


Ďakujem moc a ešte raz všetko dobré
Tweety
10.01.12,16:54
Zdravím všetkých poradákov a prajem v novom roku len to najlepšie a hodne úspechov v práci.

Prosím ale zároveň aj o názor na tému paušálna mzda.Vôbec si neviem predstaviť ako by mala vyzerať pracovná zmluva a kedy sa vôbec uzatvára , nestretla som sa s tým, ide o to že zamestnávateľ trvá na tom aby pracovník mal vždy rovnakú čistú mzdu,ale pri riadnej PZ to nie je možné ak len nedá odmenu aby sa ČM dorovnala do jeho požadovanej výšky. Čítala som na internete o nejakom flexikonte pracovného času pri ktorom by sa dala stanoviť paušálna mzda ale zase asi len v hrubom. Prosím poraďte mi alebo aspoň vyjadrite svoj názor.


Ďakujem moc a ešte raz všetko dobré PZ sa uzatvára pred vznikom PP, v nej sa určí mzda, ale tá je v hrubom. Ak sa určí mesačné odmeňovanie, tak je stále rovnaká, t.j. nezáleží od toho, koľko je v ňom pracovných dni.
hanjel
10.01.12,17:47
súhlasím a aj ja to tak beriem len som si to chcela overiť lebo naozaj neviem ako by mohol mať v každom mesiaci čistú mzdu rovnakú bez doplnenia odmien
hanjel
10.01.12,17:52
ako by v prípade zachovania ČM mala vyzerať PZ
Tweety
10.01.12,17:54
ako by v prípade zachovania ČM mala vyzerať PZ Už som to hore uviedla, bude odmeňovaný mesačnou mzdou,(HM) buď bez odmien(pohyblivá zložka mzdy), alebo stále rovnakým odmenami.
Mila123
10.01.12,17:58
čm sa nezachová stále......ZC ak má dovolenku alebo iné prekážky v práci.....bude na PNS, či OČR a v tomto prípade bude mať stále rovnakú ČM??????? nemyslím.....

ak bude napr. stále každý rok sa napr. mení NČZD, nebudete to riešiť? ak sa zmenia dane či fondy?????ak sa stane invalidným ? bude mať znížené fondy do ZP....

nemyslím si, že je to dobrý nápad dať do PZ čistú mzdu (nestretla som sa s tým) , prepočítaj si čm na hrubú a tú dajte do PZ....
Tweety
10.01.12,18:02
Už som to hore uviedla, bude odmeňovaný mesačnou mzdou,(HM) buď bez odmien(pohyblivá zložka mzdy), alebo stále rovnakým odmenami. Ešte doplním, aj pri tomto spôsobe odmeňovania je možné stále rovnakú mzdu dodržať len pri celom odpracovanom mesiaci, pretože pri prekážkach v práci a dovolenkách to nie je možné dodržať.( platba priemerkou)
hanjel
10.01.12,21:01
Ďakujem všetkým za názory a vyjadrenia, takto to chápem aj ja a takto som to prezentovala a ešte raz budem prezentovať podnikateľovi a dúfam že to už konečne pochopí, zdravím