keri5
10.01.12,22:08
Ahojte,
ak som zamestnaná na trvalý pracovný pomer a chcem ešte pracovať na dohodu,dá sa to?
Musím to aj niekde nahlásiť?
Ospravedlňujem sa ak som zle zaradila otázku.
Mila123
10.01.12,21:10
dá sa to, samozrejme....aj u toho istého zamestnávateľa aj u iných ZĽ......
nikulik
10.01.12,21:12
Ano zle si zaradila, malo to byt v mzdovom učtovnictve zaradené.
Ano mozes pracovat na TPP aj na dohodu, zamestnavatel ta prihlasi do SP ako dohodara.Vyhlasenie na zdanenie príjmov mas predpokladam pri TPP podpisane, to znamena ze sa ti bude zrazat dan pri praci na dohodu.
keri5
10.01.12,21:17
Aha,čiže tú dohodu musím nahlásiť môjmu zamestnávateľovi u ktorého mám TPP?
Mila123
10.01.12,21:18
pokiaľ viem tak nemusíš.....
nikulik
10.01.12,21:25
Aha,čiže tú dohodu musím nahlásiť môjmu zamestnávateľovi u ktorého mám TPP?

Nemusiš to nahlasit tomu u ktorého mas TPP.
keri5
10.01.12,21:28
:-)...ďakujem,už som to konečne pochopila:-)
ewita888
10.01.12,22:14
Pozor, ak ide o zárobkovú činnosť, ktorá je zhodná s predmetom činnosti zamestnávateľa, si povinná to písomne oznámiť zamestnávateľovi, u ktorého máš TPP..
keri5
10.01.12,22:22
Nie,nie...je to práca z úplne iného súdka...:-)
Negoti
10.01.12,22:33
Pozor, ak ide o zárobkovú činnosť, ktorá je zhodná s predmetom činnosti zamestnávateľa, si povinná to písomne oznámiť zamestnávateľovi, u ktorého máš TPP..
je to zo ZP


§ 83
Výkon inej zárobkovej činnosti


(1) Zamestnanec je povinný bez zbytočného odkladu písomne oznámiť zamestnávateľovi, že chce popri pracovnom pomere u zamestnávateľa vykonávať inú zárobkovú činnosť, ktorá by mohla mať k predmetu činnosti zamestnávateľa konkurenčný charakter.

(2) Zamestnávateľ má právo od zamestnanca požadovať, aby sa zdržal výkonu zárobkovej činnosti, ktorá má k predmetu činnosti zamestnávateľa konkurenčný charakter; toto právo môže zamestnávateľ písomne uplatniť najneskôr do desiatich pracovných dní od oznámenia podľa odseku 1. Zamestnanec je povinný vyhovieť požiadavke zamestnávateľa podľa prvej vety bez zbytočného odkladu.

(3) Zamestnávateľ môže požiadavku podľa odseku 2 písomne odvolať.

(4) Odseky 1 až 3 sa nevzťahujú na výkon vedeckej, pedagogickej, publicistickej, lektorskej, prednášateľskej, literárnej a umeleckej činnosti.

aké sankcie zo strany ZĽ hrozia ak neoznámi zárobkovú činnosť , popr. neuposlúchne upozornenie ZĽ o tom, že má ukončiť zárobkovú činnosť ???? táto zárobková činnosť nie je výkon činnosti FO či PO? ako je to myslené????
ewita888
10.01.12,22:40
aj okamžité skončenie PP pre hrubé porušenie pracovnej disciplíny..

myslené je to tak, že nemôžeš tú istú činnosť vykonávať u dvoch zamestnávatelov súčasne..
ewita888
10.01.12,22:41
Nie,nie...je to práca z úplne iného súdka...:-)

tak kludne pracuj..
Negoti
10.01.12,22:43
napr. ako účtovníčka v jednej organizácií na PP a na dohodu v druhej ? a ani jedna sa nezaoberá napr. vedením účtovníctva? a tá moja dohoda by bola zárobková činnosť pre posúdenie § 83 ZP? ?
ewita888
10.01.12,22:55
áno, aj účtovníčka.. veď si zober, že tvoj zamestnávateľ ti bude platiť napr.školenia a ty si to budeš zadarmo využívať v inej firme.. preto to oznámenie..
Negoti
10.01.12,23:00
[/SIZE]939786]áno, aj účtovníčka.. veď si zober, že tvoj zamestnávateľ ti bude platiť napr.školenia a ty si to budeš zadarmo využívať v inej firme.. preto to oznámenie..prepáč, ale sa mi to tvoje tvrdenie nezdá, že sa to až tak tvrdo berie (činnosť môjho zamestnávateľa je liečebno-preventívna starostlivosť)......overím si to na IP, napíšem im a ich stanovisko priložím.....:D
časť z § 83 ZP znie....ktorá by mohla mať k predmetu činnosti zamestnávateľa konkurenčný charakter...

aká je tu konkurencia ???? žiadna, veď ja sa nepletiem do operácií????
Melnick
10.01.12,23:07
mimotemy U jedného zamestnávateľa nemôžeš vykonávať rovnakú náplň práce na TPP a súčasne aj na dohodu. To píšem iba na okraj, ak niekoho pomýli názov témy a tak trochu aj zadanie otázky, rovnako ako mňa . :):D
Negoti
10.01.12,23:09
mimotemy U jedného zamestnávateľa nemôžeš vykonávať rovnakú náplň práce na TPP a súčasne aj na dohodu. To píšem iba na okraj, ak niekoho pomýli názov témy, rovnako ako mňa . :):D
tomu chápem......:D:D:D
ewita888
10.01.12,23:10
prepáč, ale sa mi to tvoje tvrdenie nezdá, že sa to až tak tvrdo berie (činnosť môjho zamestnávateľa je liečebno-preventívna starostlivosť)......overím si to na IP, napíšem im a ich stanovisko priložím.....:D
časť z § 83 ZP znie....ktorá by mohla mať k predmetu činnosti zamestnávateľa konkurenčný charakter...

aká je tu konkurencia ???? žiadna, veď ja sa nepletiem do operácií????

no veď ale hovoríme o rovnakom predmete činnosti zamestnávateľa.. ak budeš mať v účtovnej firme TPP, nemôžeš mať dohodu v inej účto firme.. ak bude zamestnanec pracovať na TPP vo firme z predmetom činnosti výroba nábytku, nemôže toto isté robiť na dohodu v inej firme s tým istým predmetom činnosti..
Negoti
10.01.12,23:15
otázka bola .....Negoti
Re: Práca na TPP+dohoda
napr. ako účtovníčka v jednej organizácií na PP a na dohodu v druhej ? a ani jedna sa nezaoberá napr. vedením účtovníctva? a tá moja dohoda by bola zárobková činnosť pre posúdenie § 83 ZP? ?


odpoveď došla táto.....

áno, aj účtovníčka.. veď si zober, že tvoj zamestnávateľ ti bude platiť napr.školenia a ty si to budeš zadarmo využívať v inej firme.. preto to oznámenie..


nepochopila som to? či ako to je?
ewita888
10.01.12,23:21
prehliadla som vetu - ani jedna sa nezaoberá vedením účtovníctva.. čiže nepochopila som ja...
inak sa zrejme zhodneme..:)