martina_uk
11.01.12,23:49
Prijemny den vsetkym, chcela by som sa informovat ohladom otvorenia Kebabu, mam strednu s maturitou-kuchar, neviem ci je to vyhodou alebo to nic neznamena. Mam niekolko otazok, je lepsie mat prenajom priestorov a zariadit si to tam, alebo si kupit pojazdny bufet a stat niekde kde je frekventovany pohyb ludi. Pojazdny bufet ma asi vyhodu v tom ze ak to na niektorom mieste nepojde tak mozem ist inam co sa s prenajmom moc neda a prenajom su peniaze do vzduchu, ale ako je to so schvalenim statia niekde pri autobusovej stanici alebo pri velkej fabrike, da sa to vybavit alebo je to problem? Kolko take statie stoji a musim nieco splnat aby som tam mohla stat? Oplati sa kupit pojazdny bufet starsi? Musi byt nejako specialne zariadeny? ako to je s wc pre kuchara, musi tam byt? Musi mat karavan umyvadlo na kazdy druh potravin tak ako restauracia? Zo zaciatku by som chcela iba kebab, hranolky a mozno nejaky sendvic. Ako to je s hygienov? Schvalia mi starsi karavan? Viem priblizne kolko stoji vybavenia a tak ale zaujimalo by ma kolko stoji cele to vybavovanie, zivnost, hygiena, HAACP, a kolko to asi trva? Co este treba vybavit? Prosim ak niekto mozete tak poradte. Dakujem vopred.
Economic
12.01.12,18:37
Bez urážky, vážne sa chceš pustiť do podnikania ? Veď Ty tu od nás žiadaš celú ekonomickú analýzu, čo by bolo, keby bolo. Viacej zisťuj okolo danej problematiky, nik ti to tu všetko nenaservíruje na zlatej tácke. To nemôžeš naozaj čakať. Bude to tvoj biznis !
srska
12.01.12,18:40
tam kde chceš predávať kebab nemajú obecný úrad?
martina_uk
12.01.12,19:30
maju, uz som tam volala, v pondelok sa mame stretnut s pani ktora to ma nastarosti
martina_uk
12.01.12,19:35
vies, clovek by si myslel ze ked je na stranke PORADA tak tu skuseny ludia radia tym ktory tie skusenosti nemaju! ja som tu dala prispevok a kedze s tym nemam skusenosti tak mam vela otazok a ten kto uz raz pojazdny bufet zalozil tak bude vediet poradit ak bude ochotny, a ak nechces dat radu len mudrovat o tom ze ty si najlepsi a Ty si asi v zivote s nicim nezacinal od 0 tak si zaloz vlastnu temu.. ja si myslim ze kazdy kto raz zacina podnikat a v zivote to nerobil tak sa vela pyta aby sa vela dozvedel! pekny vecer prajem
srska
12.01.12,19:43
maju, uz som tam volala, v pondelok sa mame stretnut s pani ktora to ma nastarostipýtal som sa preto, lebo tam práve dajú začínajúcim podnikateľom prvotné info čo treba splniť. potom nasleduje živnostenský úrad, daňový úrad atď.
martina_uk
12.01.12,19:46
dakujem ;) v pondelok si pozistujem