erpanet
12.01.12,22:26
Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či je potrebné zabezpečiť si fiškálnu pokladnicu, ak firma vlastní internetový obchod (bez kamennej predajne). Dočítala som sa, že doklad treba vyhotoviť pri príjmaní tržby za tovar na predajnom mieste, čo teda firma nemá... a tiež, že výnimka je pri dobierke, že vtedy netreba vystavovať fiškálny doklad. Platí to však aj v prípade, že firma zabezpečuje doručenie tovaru vlastným dopravným prostriedkom a nie cez kuriérsku/poštovú službu?

Ďakujem za info.
calimero1
12.01.12,21:59
V prípade dobierky reg. pokladnicu netreba.
Peniaze za dobierku pošta pošle na účet alebo vyplatí v hotovosti, o čom vydá potvrdenie - ústrižok z poukážky, ktorý sa priloží k PPD.
Kuriéri (pokiaľ viem) posielajú peniaze za dobierky iba bezhotovostne na účet.

Ak to však firma dodá vlastným dopr. prostriedkom, teda šofér zazvoní u zákazníka a zinkasuje platbu, to by som za dobierku nepovažoval, teda ak firma neprevádzkuje aj kuriérske služby.
calimero1
12.01.12,22:08
Ešte ma napadlo, pokladnicu treba, aj keď firma nemá predajné miesto. Keď som si na DÚ registroval pokladnicu, pani sa ma pýtala, či bude používaná len na jednom mieste (prevádzka), alebo s ňou budem chodiť po zákazníkoch.
evina
12.01.12,22:16
Podľa zákona je:

k) predajným miestom miesto, kde sa prijíma tržba,

to znamená, žiadny kamenný obchod alebo niečo podobné.Ako sa píše vyššie, ak to zabezpečujete sami bez výkonu kuriérskych služieb musíte mať ERP.